Türkiye’nin en güvenilir Medyumu kimdir ?

Evvela söylemekte yarar var bir kişiye uzaktan itimat unsuru sağlamak epey zor bir konu. Ama bu ilmin bizlere sunduğu saklılık ve herkesin imkanları doğrultusunda görüşme vaziyeti bazen işlemleri uzaktan yapmak vaziyeti yaratabiliyor. Güvenilir medyum kimdir, hangi medyuma güvenebilirim, uzaktan ameliye yapan doğru medyum kimdir gibi sualler alıyoruz.


Bu sualleri site üzerinde özgün bir şekilde sualler yöneltebildiğiniz ve yaşadığınız olumlu-olumsuz bir çok vaziyeti başka okuyucularla paylaşabildiğiniz bir alanda sen de sorabilirsiniz. Bu sualler neticesinde böyle bir ova ile de arayış içinde olan ve önceden kandırılmış kişilere yol işaret etmek istiyoruz. Zira bu ameliye üzerinden “Hocam şu kadar Defa kandırıldım” “Hocam işte filan gün oldu hala ameliye tutmadı, hoca telefonlarıma bakmıyor” gibi bir çok dua ve sitem görüyoruz. Bunun önüne geçebilecek olan ve imkan tanımayacak olan Gene sizsiniz. Bizler her kulvarda bu sahtelikle mücadelemizi zati yapıyoruz. Ancak ne ova ki mantar gibi her gün Yepyeni birisi türüyor.

Güvenilir medyumların ne gibi özelliklere sahip olması gerektiği ile alakadar gerçekte vakit zaman yaptığımız uzun ova paylaşımlarımızda anlatımlar yaptık. Ancak bunların bir bölümü biliniyor bir bölümü ise bilinmiyor. Aktüel tutmak ve insanlara yol göstermekte yarar var.


Bir insana harbiden itimat vermek için öncelikle ilme sonuna kadar Yargıç olmak tabir-i caizse o ilimde bir numara olmak gerekir. Sizin üzerinizde yer Meydan mertebeleri de tanımak gerekirse yardım almayı da meziyet saymak gerekir. Havas bilimsel gibi saklı ilimlerin bir çoğunda rastgele bir egoya Veyahut egoistliğe yer yoktur. us akıldan üstündür ve harbi medyumların hepsi bir hocanın yetiştirmesidir. Bu Bilim elden ele geçerek gelişim göstermiştir. Kimse anasının karnından bu ilme Yargıç doneleri bilerek doğmaz. Mutlaka bir el almış olması gerekir. çünkü de şeyhleri olan ve bizzat cemaat-i ehli içinde netlikle tanınırlığı yüksek olan insanlar bu ilme harbiden hakimdirler. Bunu uzaktan bilmeniz elbette kolay olmaz ama vakit ayırıp gidip bizzat gözünüzle görmek Veyahut biraz olsun insanların konferans tarzlarından tahmin etmek çokta zor olmasa lazım.


Medyumluk biraz henüz popülaritesi yüksek bir sözcük olsa da hocamız gibiler “Medyum Hoca” denmesini Müsait buluyor. Eskiden kimse medyum kelimesini bilmezdi. Bu sözcük henüz sonradan lugata konulmuş bir kelimedir. Bu işin aslı “Derin Hoca” “Şifacı Hoca” Veyahut Anadolu’da büyük oranda “Cinci Hoca” şeklinde bilinir. Arapça’ya çok büyük egemenlik gösteren, metafizik ve dünya dışı varlıklarla bağlantı ile alakadar Ebat değişikliği yapabilen, ağır trans metotlarıyla astral yolcu Veyahut lucid Düş gibi yöntemleri kullanarak bilgilere erişebilen kişiler olarak bilinirler. Bunların hepsine sahip kimseler zati Alelade Kamu insanlarıyla bağlantı kurmazlar. Artık çok başka boyutlarda tamamiyle “Takva” içinde ve sukunet terbiyesinde yaşarlar. Halvet tecrübe et Hayat tarzını bir ömür benimsemiş dergah şeyhleri de vardır. Bazıları ise bu vaziyeti geçici olarak yapar. Nefise hocamız için belirli dönemler bu yaşayış başka bir deyişle inziva dönemidir. Yılın belirli bölümlerinde ise yardıma muhtaç insanlara vakit ayırmaya çalışmaktadır.


İşte buna benzer bir hayli konuya ilişkin medyumların Hayat icraati ile alakadar profil vermek mümkündür. ama bu insanların Biricik işleri telefona bakmak Veyahut uzaktan-yakından insanların sorunlarıyla uğraşmak değildir. çünkü de bir hayata sahip olduklarını ve Hususi mesuliyet alanlarının da var olduğunu unutmamak gerekiyor. Her şeyden Evvel bir aileleri olduğunu unutmamak lazım. Beklentileri karşılarken Veyahut bir şeyler talep ederken bu gerçeklikten uzaklaşmak gerçekte talep ettiğiniz işlemin de gerçeğe dönüşmesine inanmaktan uzaklaşmak mananına gelir. Niyetler çok Mühim olduğu gibi kalpten inanmakta bu ilmin bir parçasıdır. Bin bir kuşku ile Devinim eden bir sonraki gün hesap sormaya kalkan bir sürü psikoloji bozuk insanın da var olduğunu vakit içinde öğrendik.


Bir de bu konu ile alakadar ne yazık ki sağdan soldan kopya bilgilerle veya Biricik sayfalık reklam metinleriyle sizlerin karşısına çıkıp “falanca günde etki” “Aşk büyüsü uzmanı” yok efendim “Geceden sabaha papaz büyüsü” gibi zırvalıklar yayınlayıp, nerede ve kim oldukları belli olmayan kişilerin kolay bir internet sayfa sayfası ile sana erişmiş ve Biricik hedefi cebinizdeki rakamı almak olan durumlar yaşanıyor. zati bizlerin bu denli İzah yapma gereği duyması ve sizlere bir manada yol haritası sunma gereksinimini de bu insanlar oluşturmaktadır. Başlığımıza da buna binaen yazdık. gerçekte güvenilir medyum bulmak isteyen Veyahut nasıl itimat veren bir medyum bulabilirim sualleri soran herkesin mesuliyet bizzat omuzlarında oluyor. Artık bir şeyin sahtesi gerçeğinden fazlaysa buna Çin malı ürünleri de düşünerek hatırat yapabilirsiniz, bizlere düşen yalnızca bizzat durumumuzu anlatmak oluyor. İsim ad kötülemek Veyahut bizlere yapıldığı gibi karalama kampanyaları yapmak güzel değil. Bu bir ticari meta gözüne dönüştürüldü bu vaziyetten epey Hicab duymakta ve imtina etmekteyiz. Ama harbi maalesef bu…


Netice olarak talep ettiğiniz şeylerin gerçekliğini iyi araştırıp doğru kişilere danışın. Güvenilir medyum ile alakadar da Nefise hocamızla görüşüp doğru kararı verebileceğinizden güvenilir olun. Zati bu işlere yoğunluğundan Ötürü az vakit ayırıyor olsa da belki de sizin talebinize bedel verebilir. Kendini bilmez kişilerden Irak durmanız yerine en azından şahsi tavsiyeler alabilir ve kendinize bir gidişat oluşturabilirsiniz.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim