Adım Adım Ayırma Büyüsü

Adım Adım Ayırma Büyüsü

 

Adım Adım ayırma büyüsü, günümüzde çoğu insan tarafından hala uygulanan temel büyü işlemlerindendir. Bu prosedürlerin tek amacı, kişinin istek ve arzularının mümkün olduğunca açık bir şekilde iletilmesini sağlamaktır. Birçok insan hedeflerini gerçekleştirmek için büyü yapmaya yönelir. Büyüler genellikle riskli işlemler olmasına rağmen, insanların çoğu onları bir şekilde elde etmeyi seçer. Aşk, evlilik, şifa, para, iş ve bağlılık için yapılan büyülerin tümü genel olarak soğutmak, ayırmak ve incitmek için kullanılır.

 

Çok sayıda farklı ayırma büyüsü vardır. Bu türlerin yapımı, hazırlanması ve uygulanması çok çeşitlidir. Her ayırma büyüsünün kendine özgü etkileri olsa da bazıları diğerlerinden çok daha güçlüdür. Bu güçlü büyülerden biri de, adım adım ayırma büyüsü olarak bildiğimiz büyü türüdür. Günümüzde en güçlü ayırma büyüsü olarak bilinmektedir.

 

Adım Adım Ayırma Büyüsü Nedir?

 

Adım adım ayırma büyüsü, profesyonel ayırma büyüsü, olarak da bilinir. Çünkü bu adım adım yapılan büyüde, büyünün uygulanmasındaki tüm aşamalar dahil her şey büyük bir özen ve dikkatle yapılır. Herhangi bir aşamayı atlamamak çok önemlidir. Uzmanlar her zaman size yardımcı olabilir. Adım adım ayırma büyüsü dikkatle yapılması gerektiğinden mutlaka bir uzman kontrolünde yapılmalıdır.

 

Uzmanlar ile yaptığınız büyülerde tüm adımlar mümkün olan en iyi kalitede gerçekleştirilir. Bu, büyünün uygulama kalitesini yükseltir. Büyülerin çalışması için bu profesyonellik seviyesi gereklidir. Herhangi bir aşama gözden kaçırılırsa veya özensiz, tamamlanmamış veya kusurlu hale getirilirse büyü asla çalışmaz. Sonuç olarak, bu büyü tarzı son derece dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır.

 

Adım Adım Ayırma Büyüsünü Kimler Yapabilir?

 

Adım adım ayırma büyüleri, karmaşık yöntemler ve uygulanması zor olan tarifleri olan zor büyülerdir. Herhangi bir normal insan bu büyüleri yapamaz. Büyü sadece uzmanlar ve olağanüstü psişik yeteneklere sahip medyumlar tarafından doğru bir şekilde kullanılabilir. Bu konuya mutlaka dikkat etmeniz gerekir.

 

Sonuç olarak adım adım ayırma büyüsünün kaliteli bir şekilde yapılmasını istiyorsanız, güvenilir ve gerçek bir uzman bulmalısınız. Bu ayırma büyüsünü hazırlamak ve uygulamak için uzmanlar kendi yöntemlerini kullanırlar.

Adım Adım Ayırma Büyüsü Yorumlar
   Eli*** - ORDU
02-06-2022 - Adım Adım Ayırma Büyüsü

Vıcık vıcık bir ilişkiniz oldu mu hiç? Benim oldu ve dört dörtlük gibi görünen ama bana hiç de öyle gelmeyen bir adam olmasından sanırım, ona büyü yaptırdım. Bazen ait olduğunuz yere aslında ait hissetmediğinizde aklına ilmine güvendiğiniz bir medyum bulup bu işi çözüme kavuşturmak geliyor. O ilişkiye hiç ait hissedemiyordum, internetteki hocaların, yani hoca olduklarını ifade eden şarlatanların fikirlerini aldığımdaysa içinde bulunduğum durumla adeta alay ediyorlardı. Hocamıza denk geldiğimde önyargımdan kendisine de sert davrandım, soğuk yaptım. O da herkes gibi ruh sıkıntıma bakıvermek değil de benimle alay etmek isteyecek sanmıştım. Hocam bakım yaptığında üzerimizde olumsuz bir etki olmadığını, herhangi bir işlem falan olmadığını ama yıldız namelerimizin uymadığını söyledi. Bizim yapılarımız birbirine uymuyormuş, ondanmış benim tüm gergin hislerim. Zor da olsa bir karar vermiştim, yanında ait hissedemediğim bir adamla devam etmek istemiyordum, dolayısıyla da bizim için bir ayırma büyüsü yaptırmam gerekiyordu. Başlamamızın ardından işler çorap söküğü gibi geldi. Kavga gürültü etmeden, onun kalbini kırmadan o kendi arzusuyla bana artık benimle yapamadığını, mutlu olmadığını söylemişti. Hocam onu üzmekten geçmişimize rağmen beni hiç üzmediği için çok korkuyordum, çok sağ ol beni bu dertten kurtardığın için. Gerçekten şu sitede yazdıkları, övdükleri gibi sözünün eri ve işinin ehli bir insanmışsın. Allah bir değil bin kez razı olsun.

   Gİz*** - ANKARA
02-06-2022 - Adım Adım Ayırma Büyüsü

Ondan bebek bekliyordum ve hocamız olmasaydı bebeğim babasız kalacaktı. Benim Kazanova, bencil, kadınları elinde oynatmayı zevk bilen bir patronum vardı. Ağına düşürdüğü her kadını evliliğinde mutlu olmadığına dair yalanlarla kandırır ve zevkine bakarmış, tabi benim başıma gelene kadar işin aslını astarını pek bildiğim söylenemezdi. Kendime geldiğimde, uyandığımda 8 haftalık hamileydim ve eşiyle mutlu olmayan, kurtuluşu bende gören, bana hayatının kadını olduğumu söyleyip duran patronum boşanma planları değil de bebekten kurtulma çalışmaları yapıyordu. Ama ailemin boynunu bükemezdim, ona güvenmiştim. Bu iş böyle olmazdı. Hocamı abimin evliliğinin kötüye gitmesiyle tanımıştım, aileye yapılan bir büyüyü çözmüştü Allah razı olsun. Şimdi de bana lazımdı işte. Hocama ulaştım, önce karısına ayırma büyüsü yaptırmak istemiştim. Ardından da bebeğime babalık yapması için bize bağlama büyüsü yaptırmam gerekmişti. 2 büyü, iki işlem benim için biraz tuzlu gelmiş olsa da gereken buydu, yoksa mutluluğumu onun keyfine bırakamazdım. Hocam hem abimin evliliğine kurtuluş oldunuz hem de benim bebeğimin aldırılmasını engellediniz. Ben hayatımı büyü sayesinde elde ettiğimden pek mutlu değilim ama karnımdaki sabi senin sayende doğma hakkını kullanabildi. Halâ durup durup teşekkür ederim sana. Eğer sen olmasaydın ya aptal sahtekarların eline düşerdim ya da bebeğimden olurdum. Ben şu an bu haldeysem hepsi senin sayende. Ayağına taş değmesin ne ilmi büyük bir zatsın.

   Ayf*** - NİĞDE
27-06-2022 - Adım Adım Ayırma Büyüsü

Hocamı tanıdığımda olmaz dediğim bir şeyin tam ortasındaydım. Tülay ben, 3 çocuklu ailenin en büyük çocuğuyum. Nefise hocamı da yengem bana büyü yaptı diye tanımak zorunda kaldım. Benim olayım şu, yengem kardeşimle hiç mutlu değildi, ben kocamla severek evlenmiştim. Ama yengemlerin mutsuzluk sebebinin bir kısmı yengemdeydi, ona sürekli yüklenir, kızardım. Dayanamamış, kıskançlığından bize büyü yaptırmaya kalkmış. Ayırma büyüsü olduğunu söyledi Nefise hocamız. Büyü tam olarak tutmadı, işinin ehli bir medyumdan yardım almamış çünkü. Ama kocam da ben de büyünün sert etkilerinden mustariptik. Uykularımız kaçıyordu, geceleri kabuslar görüyorduk ve doktor bize fayda etmiyordu. Kayın validem üzerinizde nazar olabilir diye tutturunca araştırırken buldum Nefise hocamı, bana bakım yapmasını istedim, eşime de. Hoca bakımı yaptığında yengemi tarif etmeye başladı. Ailenizde bu tarzda bir kadın var mı diye, evet dediğimde de o gerçekle yüzleştik. Evi alt üst ettik, yengemin sakladığı muskayı bulduk. Sonra ayırma büyüsünü bozma işlemine başladık. Ben bir yandan, kocam bir yandan, hocam da kendi olduğu yerden başladı okumaya, 7 günün sonunda büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmuştuk. Aldığım hizmete teşekkür olsun diye yazmak istedim, ne yaptırıyorsanız yaptırın işinin ehli birinden yaptırın arkadaşlar. Kesinlikle hem paranız hem de duygularınızın harcanmasına müsaade etmeyin. Sizi kullanacak o kadar sahte insan dolu ki etraf, lütfen güzel araştırın.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim