Kayseri Medyum

Kayseri Medyum, hocamızın siz Kayserili hemşerileri için açtığı yeni sayfadır. Bu sayfadan hocamıza ulaşabilirsiniz ve tüm sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Türkiye'de % 100 başarılı sonuç veren tek medyum olan Nefise hocamız, eğer bir işi kabul ediyorsa kesin başarılı sonuç almayı garanti ederek işi kabul eder. İşi kabul etmiyorsa, o işin olmaması olmasından daha hayırlı olduğu için kabul etmez. Havass ilminden destek alarak sorunları çözen hocamızın, en temel ilkesi sonucunun hayırlısı olmasıdır.

İnsanoğlunda nefis denen ve törpülenmesi çok güç olan bir his vardır. Nefis, insanın doğru ile yanlışı ayırt etmesine mani olur. Gelecekle ilgili aldığı kararlarda, nefis bazen insanı çok büyük yanlışlara sürükleyebilir. Onun için hayatımızda bazen bizim göremediğimiz hayır ve şerri bizim yerimize gören hakiki medyumlara itibar etmeliyiz.

Kayseri medyumsayfamızdan da görebileceğiniz gibi, hocamıza ulaşan bir çok Kayserili hemşerimiz hocamıza yaptırdıkları işlemden sonra hayatlarının ne kadar güzelleştiğini ve yoluna girdiğini anlatan teşekkür mesajları yayınlamışlardır. Lakin burada önemli olan, sizin kalbinizde ki temizlik ve isteğinizin size hayır getirmesidir. Eğer istediğiniz büyü veya muska hayatınızı çok daha kötü bir noktaya sürükleyecekse, hocamız bunu önceden görür ve işlemi yapmayı kabul etmez. Bir insanın hayatına zarar verecek hiçbir işlemi gerçek bir medyum ya da hoca yapmaz.

Bazen de insanların şer bildiklerinde hayır olur. Örnek veriyorum; biri kızı çok seviyorsunuz ve o kızla bir türlü evlenemiyorsunuz. Her defasında sizi red ediyor. Böyle durumlarda da hocamız, önce bu evliliğin hayırlı mı olacağına bakar. Eğer hayırlı ve mutlu bir evlilik göremezse, size bunu baştan söyler. Şer bildiğiniz bu olay aslında sizin hayrınıza da, evlenmek için şartlarınızı çok fazla zorlamayın diye size gerekli uyarıyı yapar.

Kayseri Medyum, aslında sadece Kayserililerin değil, tüm Türkiye'den hocamıza ulaşmak isteyen vatandaşlarımızın sesi olmuştur. Sayfamızda siteye gelen vatandaşlarımız, hocamızla iletişime geçer ve sorunlarının çözülmesi yolunda ilk adımı atarlar. Siz hocamızla iletişime geçtiğiniz andan hemen sonra, hocamız sizin işleminize başlar. Bu tarz şeylerde kişinin niyeti çok önemlidir. Hocamızı kandırmak için yalan söylemenizi tavsiye etmiyorum. Çünkü işleminize başladığı anda sizin yalan söyleyip, söylemediğiniz ilme haizdir. Yalan söylemeniz durumunda, kesinlikle size yardımcı olmayacaktır. Kötülük amaçlı yapılan işlemleri kabul etmez. Yuva dağıtmak veya bir insanın hasta olması gibi içinde sadece kötülük barındıran kara büyülerden yapmaz. Hocamızın size yapacağı büyü veya muska her zaman söylediğimiz gibi içinde sadece iyilik ve güzellikler barındıran tılsımlardan oluşur.

Yaşadığımız dünya içinde hayatımızı olumsuz yönde etkileyen ne çok faktör vardır. Bazen tam bir şeylere ulaşacağım dersiniz ve son noktada, başarınıza mani olan faktörler devreye girer. Bu insan hayatında bir türlü başarıya ulaşılamayan, sıkıntılı bir kısır döngüye dönüşür. Böyle bir kısır döngünün içinde sıkışıp kaldıysanız, mutlaka bir medyuma başvurmalısınız. Çünkü bu kısır döngünün oluşmasında ve sizi oraya hapis etmesinde mutlaka, evrenden gelen negatif bir etki vardır. Bu etkiden de sizin bireysel çabalarınızla kurtulmanız imkansızdır. Diyelim ki ne hocaya, nede medyuma gitmediniz, bu sorunlarla tek başınıza mücadele etmeye kalktınız. Emin olun ki elinizi attığınız her iş elinizde kalacak. Arkadaşlarınız terfi alırken, siz yerinizde sayacaksınız. Ya da işten ilk çıkartılacak personel siz olacaksınız. Yıldızınızda ki düşüklük ömrünüzü bir kara basana çevirecek. Bu konu ve daha fazlası içinKayseri Medyumsayfamıza gelip, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Kayseri Medyum

Kayseri Medyum Yorumlar
   Fun*** Doğ*** - KAYSERİ
19-04-2018 - Kayseri Medyum

Medyum Nefise Hocayla tanışana dek hayatımda herşey ters gidiyordu.Eşim benden nefret ediyordu.Oysaki severek evlenmiştik.Birbirimizden vazgeçemezdik biz.Ama nasıl oldu bilmiyorum bir anda benden vazgeçti.Kendime çare ararken internette Nefise Hocama ulaştım.Randevu aldım ve hocama içinde bulunduğum durumu tek tek en başından anlattım.Nefise Hoca gerekli bilgileri aldı benden.Tüm işlemleri benim yanımda gözümün önünde yaptı.Çok çaba harcayarak işlemi tamamladı.Yapmam gerekenleri söyledi ve 3 gün sonra eşim aradı barışmak istediğini söyledi.Allah Nefise Hocamdan razı olsun.

   Asl*** Şah*** - KAYSERİ
20-04-2018 - Kayseri Medyum

Medyum Nefise Hocam merhaba ben Aslı buraya yazarak size teşekkür etmek istedim hocam umarım bir sakıncası yoktur siz ne mübarek insansınız beni eşime kavuşturdunuz Allah da sizi kabul eylesin . Sizi değerli arkadaşlara ısrarla tavsiye ediyorum Nefise hocam gibi hoca yok 4 kişiyle çalıştım hiç biri işimi çözemedi sizden başka Allah'a emanet olun .

   Gam*** - KAYSERİ
16-12-2016 - Kayseri Medyum

Bu aileler her yerde aynımı acaba? İnanın çok merak ediyorum. Neden evlatlarının mutluluğunu yaşamak yerine, o mutluluğa çomak sokmaya çalışırlar. Ne yazık ki belki hepsi öyle değildir ama benim eşimin ailesi o şekildeydi. Tam 6 sene birini sevdim. Benim ailemde, onun ailesi de bizleri çok iyi biliyorlardı. 6 Yıl boyunca gelip istemediler, evlenemeyelim diye. Sonra eşimin baskılarına dayanamayıp istediler ama istemeden tutunda, nişana, düğüne kadar her şeyde burnumdan getirdiler. Özellikle kayınvalidem. Diğer eltilerimin yanında bana istenmeyen, aileye zorla giren gelin muammelesi yapıyordu ve her defasında küçük düşürüyordu. Eşime durumu anlattığım zaman, susma cevabını ver diyordu. Nereye kadar cevap verebilirsin ki karşında ki eşinin annesi. Bir dili vardı, yılandan, akrepten daha beter. Bir gün ağzından güzel söz duymadım. Çıldırma noktasına geldim. İlk 2 yıl bir şekilde idare ettik, sonra eşimin işleri ters gidince onların aile apartmanına taşınmak zorunda kaldık. Kapıyı her açtığımda kayınvalidemle burun buruna geliyorduk ve laf sokmak için hazırda bekliyordu. Evlerinde kaldığımız için artık eşimde ses çıkartamıyordu. Yataktan uyandığım her gün artık benim için işkenceydi. Çoğu zaman uyanmak ve karşı karşıya gelmek bile istemiyordum. Bir gün apartmandan yabancı bir komşum, kızım sen bunu neden çekiyorsun, senin çektiğin gavura yazık dedi. O an kafamda bir şeyler yandı. El bile düştüğüm durumu görüp, halime acıyordu. Allah''ım ben ne hallere düştüm dedim. Bir medyum bulmak için internete girdim. Kadın medyumlar yazar yazmaz Nefise hocam çıktı karşıma. Yaşadıklarımı göz yaşları içinde bir bir anlattım. Hocam beni bu ızdıraptan kurtar yoksa canıma kıymayı düşünüyorum dedim. Hoca, kızım sakinleş, her şeyin bir ilacı var dedi. Kayın valideme beni sevmesi için bir büyü yaptı. Biraz sakince evinde bekle ve olanları bana ara haber ver dedi. Aradan birkaç gün geçti. Bir sabah uyandım, kapı çalıyor. Açtım, karşımda kayınvalidem. Hoş geldin anne dedim. Hoş buldum kızım, bir kahve yap içelim dedi. Şokları yaşadım, ilk defa bana gelin, şu, bu dememişti ve kızım demişti. Kahvemizi yaptım, karşılıklı içtik. Bana diğer gelinlerden bahsetti. Onu çok üzdüklerinden ama benim onu şimdiye kadar hiç üzmediğimden bahsediyordu. Allah''ım bu rüya olmalı dedim. En çok nefret ettiği ben, bir numaralı gelini olmuştum. O günden sonrada bir daha beni kıracak asla ne kelime etti, nede imada bulundu. Bu sevgiyi kayınvalidemin kalbine siz koydunuz hocam. Sizinde ne muradınız varsa gerçek olur inşallah.

   Can*** Yık*** - KAYSERİ
16-06-2017 - Kayseri Medyum

Bir insan hayatının baharında ki bir genç kıza nasıl kötülük yapabilir? Hiç acımadan, onu ölüme sürüklemek… Bu cinayet işlemekle eş değer de değil midir? Bundan 1 yıl öncesiydi. Çalıştığım iş yerinde bir çocuktan çok hoşlanıyordum. Oda bana karşı boş değilmiş ve kısa sürede güzel bir ilişkiye adım attık. Fakat ilerleyen zaman da birbirimize uygun olmadığımızı fark ettim. Ayrılmak için her şeyi yaptım ama bir türlü ayrılığa ikna edemiyordum. Bitti desem de kabul etmiyor, sevgilim gibi hareket ediyordu. Bir gün herkesin içinde artık yeter, biz sevgili değiliz diye bağırdım. Tabi arkadaşlarım da doğal olarak o kişiye tavır aldılar, kızı rahatsız etme hakkın yok dediler. Bu şekilde ayrıldık ama ayrılıktan sonra da hep nefret dolu bakışlarına maruz kaldım. Bu arada hiç tanımadığım uzaktan bir akrabamız beni oğluna istedi. Tanıştık, ailem çok sevdi bende bir deneyelim dedim. Birkaç ay geçti aradan ve evlenme teklifi aldım. Çok mutlu bir şekilde bu teklifi kabul ettim ve düğün hazırlıklarına koyulduk. Unutmuyorum hiç nişan günüm, bir türlü yataktan çıkmak istemedim. Kuaföre gitmem lazım, ayağa kalkamıyorum. Beni sürükleyerek kuaföre götürdüler. Canım annem, kızım nazar oldu diyordu başka bir şey demiyordu. Sürekli üzerimi okuyorlar, okunmuş sular içiriyorlar ama nafile. Bir türlü kendime gelemiyordum. Nişan günüm, hiçbir zevk almadan, aygın baygın bir şekilde geçti. Nişandan sonra halsizliğim daha da artınca ailem ve nişanlım beni doktora götürdüler. Gitmediğim doktor kalmadı. Her inceleme yapıldı. Azcık kansızlık var ama kansızlık bu hale getirmez diyordu doktorlar. Yemekten, içmekten kesildim. 10 günde 5 kilo verdim. Nişanlım dahil olmak üzere herkes benim için endişe duymaya başladı. Nişanlımın ailesinden bir kadın, doktorlardan şifa bulamadınız birde Nefise hocayla görüşün dedi. O ana kadar ben ne medyum bilirdim, nede hoca. Tabi ben yine kendimde olmadığım için annem Nefise hocamızı arıyor. Durumu anlatıyor. Hocam incelemeye başlıyor. Birkaç saat sonra hoca tekrar annemi arıyor ve bana sabun büyüsü yapıldığını söylüyor. Bu büyüyü geçmişte ilişki yaşadığım ama şuan benden nefret eden birinin yaptırdığını söylüyor. Ben büyüyü bozuyorum ama sizde söylediklerimi yapın diyor. Allah hocamdan binlerce kere razı olsun, beni ölümün elinden aldı. O büyü bozulduktan sonra kendime gelmeye başladım ve eski sağlığıma kavuştum. Düğünümde tam 45 kiloydum. Hastalıktan öyle erimiştim ki beni görenler tanıyamıyordu. Biraz daha Nefise hocaya ulaşılmasaydı şuan bu yazıyı yazıyor olamazdım. Lütfen sizlerden rica ediyorum, hayatınızda ki kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olun ve asla bu benim başıma gelmez demeyin.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim