İkna Büyüsü

www. medyumnefisehoca.com Sitemizi incelediğiniz zaman, sitemiz üzerinden pek çok büyü hakkında bilgi alabilirsiniz. Yazdığımız ve sizlere anlatmaya çalıştığımız kara büyülerin birçoğu çok tehlikeli ve insan hayatını olumsuz yönde etkileyen büyü türleridir. Birde bunların yanında tamamen iyi niyetle, masumiyet çerçevesinde yapılan büyüler vardır. İşte o iyi niyetli ve insana sadece olumlu yönde etki eden büyülerden bir tanesi deikna büyüsüdür.


İnsanlar bazen inatları yüzünden, hayatın olumlu yörüngesinde oluşan olaylara karşı koymaya kalkabilirler. Örnek veriyorum; hayırlı bir iş için hayır diyebilirler. Ya da ev almak istersiniz ama eşiniz inatla hayır diyerek size fırsatları kaçırtabilir. Bu ve buna benzer pek çok örnek verilebilir. Bu tarz durumlarda ikna büyüsüne başvurulur. Burada önemli olan kişinin içinde ki niyettir. Tamamen temiz ve art niyetsiz olarak, hayatı kolaylaştırmak için tercih edilen bir büyü çeşididir.

Aileyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Birbirini çok seven iki kişi, ilişkilerinin sonunda mutlaka evlilik olsun ister. Fakat bazen aileler devreye girer ve bu iki çiftin evlenmesine mani olurlar. Böyle durumlarda aileleri ikna etmek imkansız noktaya gelmişse, bu büyüden yardım alabilirsiniz.

Sizi ayrılık noktasına kadar sürükleyen aile fertleri varsa; anne, baba, abı, kardeş vs gibi onları ikna edebilmek adına bu metottu kullanabilirsiniz. Büyü yapıldıktan hemen sonra; aileyi endişeye sürükleyen nedenler ortadan kalkacaktır. Bazen de hiç neden olmadığı halde aileler evliliğe karşı çıkar. Böyle durumlarda da bu büyünün etkisiyle, size her türlü zorluğu çıkartan aile bireyleri bir anda dönüş yapacaktır ve evliliğinizin gerçekleşmesi için size her türlü desteği sağlayacaktır.

Sevgiliyi Evliliğe İkna Büyüsü

Güzel bir ilişki yaşıyorsunuz ve artık evlenme zamanınız geldi. Fakat sevgiliniz, evliliğe bir türlü yaklaşmıyor. Aslında sizi çok seviyor ve ayrılığı da kesinlikle düşünmüyor ama evlilik düşüncesi ona antipatik geliyor veya korkularından dolayı evlilikten kaçıyor. Böyle durumlarda da bu büyüden destek alabilirsiniz. Büyü yapılan kişinin evliliğe karşı olan ön yargıları ortadan kalkacaktır. Hatta siz vazgeçseniz bile o evlilikten vazgeçmeyecektir ve sizi ikna etmeye çalışacaktır. Gerçekten mutlu bir beraberlikte, evlilik problemi yaşıyorsanız, hiç düşünmeden bu büyüden yaptırabilirisiniz.

İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüde baştan bu yana söylediğimiz en önemli husus, kişilerin mutlaka birbirini seviyor olmasıdır. Yoksa sizi sevmeyen, platonik olarak sadece sizin sevdiğiniz bir insanda bu büyü etki göstermez. Karşılıklı duyguların, evliliğe uzanması noktasında size destek olur. Her ne kadar adı büyüde olsa, aslında tam olarak büyü değildir. Esmâ-ül Hüsnâlar, Ayetler ve Dualar kullanılarak hazırlanan vefkler 'den yardım alınarak yapılan bir tılsımdır. Amacı sadece mutluluk olan insanlar için dualardan gelen bir şifadır.

Bu büyüyü yapabileceğini iddia eden kişi, Esmâ-ül Hüsnâlar, Ayetler ve Dualar ilmine haiz olmadır. Aynı zaman da bunlara ek olarak Havass ilmini de çok iyi derece de öğrenmiş ve özümsemiş olması gerekir. Bizim bu konuda size tavsiyemiz, Türkiye'nin bir numaralı medyumu olan, Nefise hocamızdır. Her ne kadar adı medyum olarak geçse de, kendisi hoca ve alim bir kişiliktir. Türkiye de bu işi resmi olarak yapan, gerekli izinlerinin tamamı olan, ender kişilerden bir tanesidir. Bu konuda yaşadığınız tereddütleriniz olabilir. İsminin büyü olmasından dolayı korkularınızda olabilir. Bizim size tavsiyemiz, sitemizde bulunan telefon numarasını aramanız ve hocamızla konuşmanız. Kafanızda ki tüm soru işaretlerinin cevaplarını hocamızdan alabilirsiniz. Sonrası mı? Tabi ki mutlu bir evlilik…


İkna Büyüsü

İkna Büyüsü Yorumlar
   Den*** Kar*** - BURDUR
01-06-2016 - İkna Büyüsü

Tam 3 yıl gece gündüz çalıştım ama bir türlü Üniversite sınavlarında hedeflediğim yeri kazanamıyordum. Son gece bana bir şeyler oluyordu ve beynimde ne varsa siliniyordu. Tek hedefim olan Tip Fakültesine puan olarak bile yaklaşamıyordum. Deneme sınavlarında ki başarım, bir türlü üniversite sınavlarında gerçekleşemiyordu. Anneme yalvardım, anne bir hocaya gidelim, üzerime okut var bende bir hal dedim. Annem çok ikna olmadı. Ben kendim Nefise hocayı buldum ve sıkıntımı anlattım. Önce Allah zihin açıklığı versin diyen hocam, sonrada bana bazı dualardan oluşan bir büyü yaptı. O sene sınava girdiğim gece kuş gibi uyudum ve hiç paniklemeden sınava girdim. Şuan Hacette TIP 1. sınıf öğrencisiyim. Tek tercihle girdiğim TIP fakültesini o yıl kazandım. Hayallerime kavuşmamda bana destek olan, Nefise hocama ne kadar minnettarım anlatamam. Burada ona ne kadar övgü yazsam az gelir. Allah herkesin kalbinde ki muradını versin.

   Sib*** Dal*** - İSTANBUL
24-06-2017 - İkna Büyüsü

Canım annem ve babam… Bize hep çok güzel bir hayat sundular. Öyle mutluydular ki onların mutluluğuyla, bizde mutlu bir çocukluk geçirdik. Üniversite sınavımın olduğu sene, her ikisi de kendilerini eve hapis ettiler. Kızımız güzel bir yer kazansın diye. Çok şükür yüzlerini yere düşürmedim ve Ankara hukuk fakültesini kazandım. İster istemez, yollarımız ayrıldı ben Ankara yolunu tutarken, mutlu ailemi de İstanbul da bıraktım. İlk birkaç ay, hafta sonları dahi İstanbul''la gidemedim. Dersler öyle yoğundu ki kafamı kaşımaya zamanım olmuyordu. Tabi ailemi de ister istemez ihmal ettim ve yeterince arayıp soramadım. Bir gün annemin sesinin telefonda titrediğini fark ettim. Anne sen ağlıyor musun dedim. Yok kızım niye ağlıyım dedi. Babamı istedim. Baban yok dedi. Gece 12 ve babam yok. Bu olması mümkün olmayan bir şeydi. O hafta vizelerim bitmişti. Atladım otobüse ve soluğu, İstanbul da aldım. Anneciğim, resmen sararmış, solmuştu. Ne oldu sana böyle anne dedim. Hıçkırarak ağlamaya başladı. Anneciğim baban benden nefret ediyor. 2 Gün önce evi terk etti dedi. Bu şaka olmalıydı. Babam annem için ölürdü. Bu nasıl bir kabustu. Şuan nerede dedim. Bilmiyorum ama sanırım bir başka kadının evinde kalıyor dedi. Beynimden vurulmuşa döndüm. Cepten hemen babamı aradım. Babacığım nerdesin dedim. Evden çıktım, çarşıdayım kızım dedi. Bana yalan söylüyordu. Baba ben İstanbul''a geldim ve seni evde bulamadım diyince ne diyeceğini şaşırdı ve bocalamaya başladı. Baba bana bir yer söyle görüşelim dedim. Eve gelmek istemiyordu. Mahallemizde sakin bir pastanede buluştuk. Baba sen ne yapıyorsun dedim. Annemden vazgeçmek bu kadar kolay mı dedim. Babam boş gözlerle bana bakıyordu ve sadece ağlıyordu. Yalvardım onu aldım ve zorla babaannemlere götürdüm. Eve gelmiyorsan orada kal. Lütfen başka bir yere gitme dedim. Babam sanki robotlaşmıştı, kendinde değildi. Anneme evine gelmek için can atıyordu ama bir şey ona mani oluyordu. Babaannem kızım bir hoca bulun, babanın hali hal değil dedi. İnternete girdim ve Nefise hocaya ulaştım. Olanları babamın ve annemin normalde birbirlerini ne kadar sevdiklerini hepsini anlattım. Hocam bize bir çıkar yol bul dedim. Yalvardım Nefise hocaya. Sınavlarım başlayacaktı ve annemi, babamı bu durumda yalnız bırakmam imkansızdı. Bunun üzerine Hocam çalışmaya başladı. Baban yarın sabah eve geri dönecek dedi. İnanamadım, bu kadar çabuk mu? Evet bu kadar çabuk. Ama sizin de yapmanız gereken şeyler var. Şunları şunları yapın dedi. Seve seve dedim ve hepsini yaptık. Sabah gerçekten kapının zili çaldı ve babam gelmişti. Annemle, babamın barışması tabi ki biraz zaman aldı. Annem gönül kırıklığıyla babama bir süre daha tavır yaptı. Haklıydı da. Şükür ki şuan her şey yolunda.

   Hik*** Uzu*** - UŞAK
27-10-2017 - İkna Büyüsü

Ben ne yazık ki hocayla hiç tanışma şerefine eremedim. Fakat bizim hatun sayesinde, duasını aldım ve hayatım değişti. Nasıl mı? Eskiden çok zengin bir iş adamıydım. Eşimle ve çocuklarımla, mutlu, bolluk içinde bir hayat sürüyorduk. Sonra yaşanan ekonomik krizler beni de vurdu ve ciddi bir mal varlığımı borsada kaybettim. Varlıktan darlığa düşmek gerçekten çok zor arkadaşlar. Kolejde okuyan çocuklarımı son senelerinde, okullarından aldım devlet okuluna verdim. Kızım Lise son, oğlum orta sondu. O zamanlar biri Teoga diğeri de üniversite sınavına hazırlanıyordu. İki evladımın da psikolojisi alt üst oldu. Kızı bir yerlerden borç bularak dershaneye verdik ama oğlana onu da yapamadık. Çocuklarım ve eşim hep bu durumu anlayışla karşılamaya çalıştı ama ne kadar zorluk çektiklerini gördükçe kahrediyordum. Defalarca intihar etmeyi düşündüm. Biz bunları yaşarken, benden gizli bir şekilde eşim Nefise hocayı bulmuş. Bana da özellikle söylemedi, karşı çıkarım diye. Neyse lafı çok uzatmak istemiyorum. Hocam bana kısmet açma büyüsü yapmış. Tabi benim hiçbir şeyden haberim yok. 2 Gün sonra büyük parti bir iş çıktı. Koşarak eve geldim. Hatun galiba işlerim yoluna giriyor dedim. Eşim sadece pis pis güldü. Sonra ikinci iş, üçüncü iş derken eski servetime de mal varlığıma da yeniden sahip oldum. Aradan aylar geçtikten sonra eşim bana bu durumu anlattı. Belki de işler yoluna girmeseydi eşime kızardım ama öyle bir her şey güzelleşmişti ki aksine çok mutlu oldum. İyi ki benden habersiz bu işi yapmışsın hatun dedim. Şimdide buraya hocaya birde kendi adıma teşekkür etmek için geldim. Hocam sen bizi darlıktan kurtardın, Allah da seni dara koymasın.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim