Gideni Getiren Büyü

Gideni Getiren Büyü

Tarih boyunca birçok insan gideni getiren büyü konusunu düşünmüştür. Uzun yıllar boyunca, ayrılanlarla yeniden bir araya gelmenin büyüsü, istenmeyen ve kabul edilemez derecede uzun ayrılıklara her derde deva olarak tanıtılmıştır. Gideni getiren büyü sonucunda her zaman daha güzel geleceklerin yolu açılmış olur. Bu büyüyü aşıkların yanı sıra, evli çiftler ve bir çocuğu kayıp olan ebeveynler de kullanabilir. Gideni getiren büyü, iş ortaklarından birinin ortaklığı bozmaya karar vermesi ve yolların ayrılmasından sonra ayrılmak istemeyen ortak tarafından da sıklıkla kullanılmış ve böylece maddi çıkarlar korunmuşturBunların yanı sıra giden sevgiliyi getirme büyüsü, giden eşi getirme büyüsü, gibi konular üzerinde de başarılar elde edilmiş olan bir büyü olan gideni getirme büyüsü usta bir medyum hoca tarafından yapıldığı zaman etkileri çok daha hızlı bir şekilde kendisini göstermektedir.

 

Gideni getiren büyü türleri nelerdir?

 Gideni getiren büyü bilinenin aksine birkaç büyüden oluşmaktadır. Gideni geri getirmek için her biri çeşitli malzemeler gerektiren, farklı yöntemler ve ritüeller kullanan sayısız büyü vardır. Bu değişikliklerin dışında gideni getiren büyü, etki etmeye başlayıp ve yapılış amacı açısından farklılık göstermektedir. Gideni getirmek için kullanılan en belirgin büyüler arasında giden eşi geri getirme amacıyla kullanılan büyü de vardır. Yapılan işlemler sırasında bir takım dualar okunarak tılsımlı sözcükler söylenir, bunların yanı sıra kişiye ait olan bir takım eşyalara da ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Gideni getiren büyü yapmanın kuralları

 Gideni getiren büyü ’yü yapmak için bazı genel kurallar vardır. Birincisi, bir büyüye başlarsanız o büyü bitmelidir. Bir büyü bitmeden diğerine geçemezsiniz. Açıkçası, orijinal büyünün yenisi başlamadan önce tamamlanması gerekir. Çünkü her iki büyüyü birden yapmak, yapılan kişiyi yaralayacak kadar risklidir. İkincisi, büyülerin bazı malzemeleri bilinse de, bazı ritüel malzemelerinin yalnızca büyü sırasında medyumlar tarafından toplanabileceğini hatırlamak önemlidir. Gerekli malzemeler olmadan gerçekleştirilen ritüeller başarısız olur ve büyü tutmaz.

 Ayrıca, tedarik edilen ürünler temiz koşullarda muhafaza edilmelidir. Büyülerin malzeme temini dışında niyetlerden oluştuğu, bu niyetleri anlatmak için en ideal kişinin gerçek ve deneyimli bir Medyum olduğu anlaşılmalıdır. Bir büyünün çalışması ve başarılı olması için medyumlara ihtiyacımız var, tıpkı bir ders almak için eğitmenlere ihtiyacımız olduğu gibi. Gideni getiren büyünün en yaygın kurallarından biri, büyü yapılırken tamamen abdest almak ve etkisini en üst düzeye çıkarmak için geceleri yapmaktır. Yatsı namazından önce büyü ritüeline başlamak veya bitirmek işe yaramaz bir girişimdir. Çünkü gideni getiren büyü ancak yatsı namazından sonra yapılırsa işe yarar. Belirtmek istediğimiz bir konu var bireysel olarak yapılan büyülerde sonuç almak oldukça zordur bu nedenle bir medyum hocadan destek almanız gerekir.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim