Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Yaşamımız boyunca erkek veya kadın olalım bir yuva kurmak kendi ailemiz ile bir yaşam sürmek için cabalar sarf etmekteyiz. Evlilik yolunda adım adım ilerken karşımıza türlü sorunların çıkması, aile etkenleri, çevre etkenleri  evlilik yolunda ilerlememize engeller olabilmekte, Bu nedenle bir çok çift birlikteliklerine son vermekte. Aslın bu engellerden kurtulmak ve sizlere mani olan şeylerden kurtulmak Evlilik Büyüsü ile mümkündür. Evlilik büyüsü aile, çevre etkenleri, veya karşınıza çıkan türlü sorunlardan kurtulmanızı sağlayan güçlü bir büyü çalışmasıdır. Evlilik Büyüsü çalışması sayesinde hayalini kurduğunuz evliliği yaşamanız mümkün hale gelecektir. 

Kadim büyü kitaplarında yer alan evlilik büyüsünün bir diğer adı kısmetin bağlanması olarak ta geçmektedir. Kısmeti kapalı olan kişilerin evlilik büyüsü yaptırarak kapalı olan kısmetlerini açtıkları görülmektedir. Bu Sayede sevdiği kadın veya erkekle evlenerek mutluluklarına devam etmektedirler. 

Evlilik Büyüsü çok güçlü etkilere sahip olması ile kısa zaman içinde etkilerini gösterebilir. Tabu hızlı bir şekilde etki etmesi kapalı olan kısmetin açılması ve evliliğinize engel olan şeylerin ortadan kaldırılması için ilim ve irfan sahibi olan, havas ilimlerinden anlayan, vefk işlemleri yapan bir medyum tarafından yapıldığı takdirde etkilerini hızlı bir şekilde görmeniz mümkün olacaktır. Uzman olan bir medyum bu gibi işlemleri kısa zaman içinde hazırlayarak evliliğinize mani olan sorunları ortadan kaldırmaktadır. 

Medyum Nefise hoca bu konuda bir çok kişinin sorunlara çare olmuş ve yuva kurmalarına vesile olmuş bir kişidir. Bu nedenle bir çok kişinin ilk tercihi medyum Nefise hoca olmaktadır. Bir takım insanların Medyum Nefise Hocayı kıskanmaları veya yapmış  garantili işlemlerden dolayı hocamız hakkında olur olmaz sahte yorumlar yaparak veya siteler açarak hocamızı karalamak istemektedirler. Bu nedenle görmüş olduğunuz veya okuyacağınız yorumların asılsız olduklarını sizlere belirtmek isteriz. 

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü diye nitelendirdiğimiz aslında bir tılsımdır. Halk arasında nuska olarak da söylenen bu tılsım, tamamen Kuran ve dualarla yapılmış, özel bir yazının size teslim edilmesiyle başlayacaktır. Duaların gücünü hiç kimse inkar edemez. Dualar üzerine kurulu olan bir evrende, her sorunun çözümü de dualardan geçer. Fakat bu nuskayı herkes yazamaz. Bu nuskayı yazacak olan kişinin, mutlaka Kurana hakim, Havass ilmi üzerine özel bir eğitim almış olması gerekmektedir. Aksi durumlarda, nuskadan hiçbir fayda elde edemezsiniz.

Bu tarz bağlayıcı büyülerde, kişinin niyeti ve kalbinin temizliği de çok önemlidir. Tılsımı hazırlamadan önce hocamız, sizin içinizde ki niyetin ne kadar saf ve temiz olduğunu, Havass ilminden destek alarak ölçecektir. Eğer gerçek anlamda sizin samimiyetinize ve iyi niyetinize emin olursa, bu konuda size yardımcı olacaktır. Hocamızın bugüne kadar yaptığı Evlilik büyülerinden başarısızlığa uğrayan hiç kimse olmamıştır. Mutluluğa sizde çok yakınsınız. Sadece bir adım atarak, kısa sürede en çok hayalini kurduğunuz evlilik sürecine adım atabilirsiniz.

Evlilik büyüsüve benzeri büyüler hakkında halk arasında dolaşan hurafeler de vardır. Büyü yapılan kişinin zarar göreceğine dair. Kesinlikle bu tarz savsata söylemlere prim vermeyin. Nuska ya tutar, ya da tutmaz. Tutmaması halinde hiçbir kaybınız olmaz. Ama tutması halinde sonsuz bir mutluluk sizi bekliyor olacaktır. Başta da söylediğimiz gibi tılsımın tutmasında ki en önemli faktör, sizin kalbinizin temizliği olacaktır. Siz mutlu bir yuvayı yıkıp, o yuvanın üzerine yeni bir yuva kurmak için böyle bir yola başvuruyorsanız, tabi ki sizin tılsımınız kabul görmeyecektir. Zaten böyle bir durumu da nuska yapılmadan önce hocamız hisseder ve kesinlikle size bu konuda yardımcı olmaz. Ama bunun tam tersi olarak tamamen tüm iyi niyetinizle mutlu bir yuva kurmak amacıyla, hocamıza ulaşıp büyü yaptırmak istiyorsanız, yapılacak olan nuska sizi kısa bir sürede güzel bir evliliğe taşıyacaktır.


Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü Yorumlar
   Sim*** Dur*** - ORDU
27-03-2016 - Evlilik Büyüsü

40 Yaşına kadar bir bayanın evlenememesi hele ki Türk toplumunda ne kadar zordur tahmin bile edemezsiniz. 40 Yaşıma geldim ve herkesin bu kız artık evde kaldı gözüyle baktığı, açmadan solan bir gül dalına dönmüştüm. Bende yuva kurmak ve anne olmak istiyordum. Ama bir türlü istediğim kısmetler karşıma çıkmıyordu. Karşıma çıkanlar ya çok yaşlı ya da ya da maddi olarak benden faydalanmak isteyen kişilerdi. Kişinin kendine denk birini bulamamasından daha kötü bir şey olamaz. Evde de doğal olarak huzurum hiç yoktu. En küçük tartışma da annem evlenmedin, başıma kaldın diyerek yüzüme vuruyordu. Ailemle bile geçinemez noktaya gelmiştim. Böyle bir sıkıntılı günümde ne olursa olsun evleneceğim dedim ve Nefise hocama ulaştım. Durumumu anlattım. Sadece kendime denk biriyle evlenmek istediğimi söyledim. Aklımda biri olup olmadığını sordu. Hayır yok dedim. Hocam bana bir büyü yaptı. Az sabret dedi. Çok kısa süre sonra kısmetlerin dolup taşacak ve sen içlerinden sana en uygun olanını seçeceksin dedi. Evet arkadaşlar, yıllarca kapısı çalınmayan benim, bir anda dünürlerim çıkmaya başladı. Bir, iki, üç derken Ahmet''imle karşılaştım. Annesi dünür geldi ve oğluyla tanışmam için çok ısrar etti. Bir kahve içmeyi kabul ettim. Dışarı da görüştük. Benimle aynı yaşta, bir bankada memurluk yapan ve benim gibi hiç evlenmemiş bir insandı. Dış görünüşü, giyimi, tipi ile her şeyiyle bana uygun bir bey efendiydi. Kabul ettim evlenme teklifini. 2 Ay içinde nişan, düğün her şey gerçekleşti. Şuan 5 aylık evli ve 3 aylık hamileyim. Bundan 1 yıl önce biri bana, kısa sürede biriyle tanışacaksın ve evleneceksin deseydi hayatta inanmazdım. Çünkü artık hiç evlenemeyeceğime ve anne olamayacağıma inanıyordum. Bakın işte gerçekleşti. Evli, mutlu ve çocuklu bir kadın olarak, Nefise hocama minnettarım.

   Yıl*** Ak*** - ÇANKIRI
17-06-2017 - Evlilik Büyüsü

Ah Hocam ah, sizi aradığım ilk gün aklıma geliyor da, nereden nereye kadar yol almışız. Ben sizi büyük bir çıkmazın içinde kaybolduğum bir dönemimde aradım. Aslında diğer arkadaşların yorumlarını okudum, hep büyü bozdurmak için falan ulaşmışlar size. Fakat benim durumum çok farklıydı. Ben doğuştan efsunlanmış gibiydim  Herkesin yolunda giden hayatı, benim bir türlü yolunda gitmiyordu. Dünyaya çok güzel bir çocuk olarak gelmişim. Şuanda kendi çapında yakışıklı, klas bir erkeğim. Ama konu iş hayatı ve aşk hayatı olunca her şey sarpa sarıyor. Herkesin aldığı terfiyi, ben hak ettiğim halde alamıyorum. Herkesin hayran olduğu bir tipim var ama sevdiğim kız bana bakmıyor. Sanki elimi nereye atsam kuruyor. Bu ruh haliyle Nefise hocaya ulaştım. Hoca derdime sende de derman yoksa, ömrümce sürüneceğim sanırım dedim. Hocam gülümsedi az sabırlı ol, kimse dünyaya sürünmek için gelmedi dedi. Sonra benim sorunlarımı incelemeye aldı. Yıldızım çok düşük olduğu için sürekli nazar alıyormuşum ve kısmetim kapanıyormuş. Bana kısmet açma büyüsü yaptı. Heyecanla hayatımda neler değişecek diye beklemeye başladım. Senelerdir beklediğim ve hak ettiğim terfi sonunda verildi. Üzerine peşinde koştuğum ama bir türlü evlenmeye ikna edemediğim kız arkadaşım, evlenmeye ikna oldu. Hayatımda olumsuz ve negatif giden ne varsa, hepsi pozitife döndü. Bunun için size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam. Sayenizde yakında dünya evine de gireceğim inşallah

   Özl*** Şen*** - BURSA
14-05-2022 - Evlilik Büyüsü

Selam, benim adım Özlem. Ben 37 yaşında bekar bir kadınım. Daha doğrusu kadındım. Tüm arkadaşlarım evlendi ve çocuk çoluğa karıştılar. Fakat benim hiç sevgilim bile olmadı, artık bende evlenip bir yuva kurmak istiyordum, hangi kadın istemez ki, mutlu bir yuva, sana anne diyen 1-2 çocuğun, akşam ne yemek yapsam eşim işten gelecek telaşı. Bunlar çok hoşuma gidiyordu ve artık evlenmeyi kafaya koymuştum. Şans eseri bizim iş yerine yeni bir eleman gelmişti, benden 2 yaş büyük yakışıklı bir adamdı. Ondan hoşlandım ve ilgimi belli etmeye başladım, Artık her sabah işe daha enerjik, daha çok kendime bakım yaparak gidiyordum. Onunla baş başa kaldığımızda konuştum ve laf arasında sevgilisi olduğunu öğrendim, resmen dünyam yıkıldı. Ailem bile bir şeye üzgün olduğumu anladı ve bana bir şeyim olup olmadığını soruyorlardı, bende bir şeyim yok diye geçiştiriyordum. Bundan bir-bir buçuk ay sonra âşık olduğum adam sevgilisinden ayrıldı, bu fırsatı değerlendirmeli, onu hiç boş bırakmamalıydım. 1-2 hafta sonra ondan hoşlandığımı söyledim ve heyecan ile vereceği tepkiyi merak ediyordum. Benden hoşlanmadığını beni bir arkadaş olarak gördüğünü söyledi. Bir şey diyemedim ve kendimi ağlamamak için zor tuttum, yutkunarak eve gittim ve odamda ağladım. Sesi duymuş olacak ki ablam içeri geldi ve ona her şeyi anlattım. Ablam bana yardım edeceğini söyledi ve taktikler verdi, bunları hep yaptığımı fakat benden hoşlanmasını sağlayamadığımı söyledim. Ablam telefonunu aldı ve bana hocanın numarasını verdi, ben hemen o numarayı aradım ve hoca ile konuştum. Hoca çok iyi, dürüst birisiydi. Düşük bir ücret karşılığı sevdiğim adamı bana aşık etti. Allah senden razı olsun hocam, sayende mutlu bir yuvam, 2 de çocuğum var. Sizde gönül rahatlığı içinde hocaya güvene bilirsiniz arkadaşlar.

   Özl*** Şen*** - BURSA
14-05-2022 - Evlilik Büyüsü

Selam, benim adım Özlem. Ben 37 yaşında bekar bir kadınım. Daha doğrusu kadındım. Tüm arkadaşlarım evlendi ve çocuk çoluğa karıştılar. Fakat benim hiç sevgilim bile olmadı, artık bende evlenip bir yuva kurmak istiyordum, hangi kadın istemez ki, mutlu bir yuva, sana anne diyen 1-2 çocuğun, akşam ne yemek yapsam eşim işten gelecek telaşı. Bunlar çok hoşuma gidiyordu ve artık evlenmeyi kafaya koymuştum. Şans eseri bizim iş yerine yeni bir eleman gelmişti, benden 2 yaş büyük yakışıklı bir adamdı. Ondan hoşlandım ve ilgimi belli etmeye başladım, Artık her sabah işe daha enerjik, daha çok kendime bakım yaparak gidiyordum. Onunla baş başa kaldığımızda konuştum ve laf arasında sevgilisi olduğunu öğrendim, resmen dünyam yıkıldı. Ailem bile bir şeye üzgün olduğumu anladı ve bana bir şeyim olup olmadığını soruyorlardı, bende bir şeyim yok diye geçiştiriyordum. Bundan bir-bir buçuk ay sonra âşık olduğum adam sevgilisinden ayrıldı, bu fırsatı değerlendirmeli, onu hiç boş bırakmamalıydım. 1-2 hafta sonra ondan hoşlandığımı söyledim ve heyecan ile vereceği tepkiyi merak ediyordum. Benden hoşlanmadığını beni bir arkadaş olarak gördüğünü söyledi. Bir şey diyemedim ve kendimi ağlamamak için zor tuttum, yutkunarak eve gittim ve odamda ağladım. Sesi duymuş olacak ki ablam içeri geldi ve ona her şeyi anlattım. Ablam bana yardım edeceğini söyledi ve taktikler verdi, bunları hep yaptığımı fakat benden hoşlanmasını sağlayamadığımı söyledim. Ablam telefonunu aldı ve bana hocanın numarasını verdi, ben hemen o numarayı aradım ve hoca ile konuştum. Hoca çok iyi, dürüst birisiydi. Düşük bir ücret karşılığı sevdiğim adamı bana aşık etti. Allah senden razı olsun hocam, sayende mutlu bir yuvam, 2 de çocuğum var. Sizde gönül rahatlığı içinde hocaya güvene bilirsiniz arkadaşlar.

   Esm*** - BALIKESİR
29-05-2022 - Evlilik Büyüsü

Siz hiç aldatıldığınız adamı geri kazanmanın çaresizliğini yaşadınız mı? Esma ben, 40 yaşındayım ve gözümü eşimde açtım. 4 çocuğum var ellerinizden öper. Benim hocamla tanışmam, eşimin beni gençten bir kızla aldatması ile başladı. Kızdan bahsediyordu yanımda, aşağılıyordu beni. Çok geceler eve gelmiyordu. Bana kadın olamadığımı, kırıştığımı söylüyordu ama ona o kadar çocuk verip kahrını ben çekmiştim, doğal değil mi bu? Hocamı tanıdığımda işler gerçekten kötüydü. Dayaklar, küfürler, kadınlığıma hakaretler… Komşum Zeynep, hocama kayınvalidesinin kendine yaptırdığı büyüyü bozdurmak için rastlamış. Bana önerdi. Allah razı olsun Zeynep’ten de hocamdan da. Hocamızdan duyduğum kadarıyla, o kız zengin olduğu için kocamı elde etmek istemiş. Benden soğuması için soğutma büyüsü yaptırmış. Hocamla birlikte çalışarak bu büyünün etkilerinden kurtulmak için uygulamalar yaptık. Rabbime şükür sadece 7 gün içinde evliliğim kurtuldu. Hocamızın dediğine göre bu iş sade inanmak ve duaların tılsımlarını bilenden doğru ilacı almakla olacakmış. Dediğini yaptım. Kalbimle inandım ve söylediklerini harfiyen yerine getirdim. Eşim çok pişman, çok üzgün. Benim yuvam hocamız sayesinde kurtuldu, ben çocuklarımla sokakta kalmadım. Allah bin kere razı olsun. Eğer siz de işini bilen, dürüst ve ilim sahibi bir medyum arıyorsanız, işleme girmeden hocamıza da bir kez danışın. Siz de fark edeceksiniz ki diğer sahtekârlar gibi uydurma işlemler yapmıyor. Ne yapacağını biliyor ve olmayacak işlem için çalışmıyor.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim