Evlenme Muskası

Aşık olan her çiftin tek hayali vardır, oda evlenmek… Hatta en güzel ilişki sonu evliliğe kadar uzanan ilişkilerdir. Bir insan, bir ilişkiye başlarken tabi ki ilk etapta evlilik için adım atmaz. Ama zaman ve şartların olgulaşması, iki tarafında aşklarından emin olması, ilişkiyi evliliğe kadar uzanan bir sürece taşır. Tabi ki her ilişki de süreç bu kadar toz pembe şekilde ilerlemez. Hiç istemediğiniz aksilikler olabilir. Oda evlilik yolunda ilişkinizin sekteye uğramasına neden olur.

Evlenme muskasıadı verilen metotta, tam işlerin yolunda gitmediği dönemlerde devreye girer. Her şey çok güzel giderken, bir anda sizden uzaklaşan bir sevgiliniz, sözlünüz ya da nişanlınız varsa, mutlaka ki üzerinizde negatif etki yaratıcı bir şeyler var demektir. Bu nazar da olabilir başka bir şeyden de kaynaklı olabilir. Her ne sebeple olursa, olsun evliliğe giden bir ilişkide ayrılık varsa, ayrılmak istemeyen taraf için bu büyük bir yıkım olacaktır. Hatta insanın tüm hayallerinin yok olmasına neden olabilecek büyük travmalara yol açacaktır. Bu tarz bir durum yaşıyorsanız, pes etmemeli ve ilişkinizin geleceği için mücadele etmelisiniz.

Evlenme muskasıadı verilen tılsımla, bu sorununuzun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Güvenilir, Kurana vakıf ve Havass ilmine sahip iyi bir medyumla, bu sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz. Çünkü muska yazılırken, Kuranda ki dualar, Havass ilmi ile birleştirilerek yazılır. Bu iki ilahi bilime de sahip olmayan kişiler muska yazamazlar. Yazsalar da size fayda sağlamayacaktır.

Bizim sizlere bu konuda ki tavsiyemiz, Google aramalarında da ilk sırada çıkan, Türkiye'nin en büyük medyumu Nefise hocamızla irtibata geçmeniz yönünde olacaktır. Havass ilmi konusunda, derin bir eğitim alan hocamızın, Evlenme muskası konusunda yaptığı tılsımların hepsi %100 başarılı sonuç vermiştir. Hatta www. medyumnefisehoca.com sitemizi incelerseniz, sizinle aynı sorunu yaşayan insanların bu muskadan sonra ilişkilerinin nasıl düzeldiğine dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha önceden Nefise hocamızdan bu konuda destek alan sayısız müşterisi, teşekkür amaçlı olarak hocamıza mesajlar yazmışlardır. Hocamızda bu mesajları sitesinde yayınlayarak, konu hakkında tereddütleri olan müşterilerinin fikir sahibi olmalarına olanak sağlamıştır.

24 Saat boyunca online iletişim hattımızı kullanarak hocamıza ulaşabilirsiniz. İlla ki muska yaptırmanız şart değil. Fikir edinmek ve aydınlanmak içinde sorularınızı hocamıza yöneltebilirsiniz. Evlilik kadar önemli bir müesseseye adım atmak üzere olan çiftlerin ayrılığında mutlaka ki gözle görülemeyen bazı nedenler vardır. Bu nedenleri ortadan kaldırmaya insanların gücü yetmeyebilir. Böyle durumlarda Kuranın rehberliğinde, Havass ilminden yararlanılarak yapılan tılsımlar tüm sorunlarınızı çözmeye yeterli olacaktır.

Şunu da belirtmekte fayda görüyorum, bazen de iki kişi arasında hiçbir sorun yoktur. Her iki kişide evliliğe adım atmak istemektedir. Fakat kız tarafından ya da erkek tarafından birinci dereceden akrabaların devreye girerek, bu evliliğin olmaması için yaptıkları çaba sonucunda da çiftler ayrılık yaşayabilir. Böyle durumlarda da yine en etkili yöntemEvlenme Muskasıdır. Bu muska yapıldıktan hemen sonra, evliliğinize mani olan kişilerde değişime uğrayacaktır. Örnek veriyorum kayınvalideniz olacak kişi, sizi istemiyor ve çocuğuna olmaması için baskı yapıyor. Muska yapıldıktan hemen sonra, sizi istemeyen kayınvalide, çocuğundan çok daha fazla bu evliliğin olmasını isteyecektir. Hatta evliliğin olması için tüm gücüyle uğraşacaktır.

Bu muska sadece birbirini sevdiği halde, bir türlü evlenme noktasına gelemeyen çiftler içindir. Sizi hiç sevmeyen, alakası olamayan bir kişiye böyle bir muska yapıp evliliğe ikna edemezsiniz. Bu tarz tılsımlar sevgi üzerine kurulur, bunu hiçbir zaman aklınızdan çıkartmayın.


Evlenme Muskası

Evlenme Muskası Yorumlar
   Gamze Yılmaz - KAYSERİ
16-12-2016 - Evlenme Muskası
Bu aileler her yerde aynımı acaba? İnanın çok merak ediyorum. Neden evlatlarının mutluluğunu yaşamak yerine, o mutluluğa çomak sokmaya çalışırlar. Ne yazık ki belki hepsi öyle değildir ama benim eşimin ailesi o şekildeydi. Tam 6 sene birini sevdim. Benim ailemde, onun ailesi de bizleri çok iyi biliyorlardı. 6 Yıl boyunca gelip istemediler, evlenemeyelim diye. Sonra eşimin baskılarına dayanamayıp istediler ama istemeden tutunda, nişana, düğüne kadar her şeyde burnumdan getirdiler. Özellikle kayınvalidem. Diğer eltilerimin yanında bana istenmeyen, aileye zorla giren gelin muammelesi yapıyordu ve her defasında küçük düşürüyordu. Eşime durumu anlattığım zaman, susma cevabını ver diyordu. Nereye kadar cevap verebilirsin ki karşında ki eşinin annesi. Bir dili vardı, yılandan, akrepten daha beter. Bir gün ağzından güzel söz duymadım. Çıldırma noktasına geldim. İlk 2 yıl bir şekilde idare ettik, sonra eşimin işleri ters gidince onların aile apartmanına taşınmak zorunda kaldık. Kapıyı her açtığımda kayınvalidemle burun buruna geliyorduk ve laf sokmak için hazırda bekliyordu. Evlerinde kaldığımız için artık eşimde ses çıkartamıyordu. Yataktan uyandığım her gün artık benim için işkenceydi. Çoğu zaman uyanmak ve karşı karşıya gelmek bile istemiyordum. Bir gün apartmandan yabancı bir komşum, kızım sen bunu neden çekiyorsun, senin çektiğin gavura yazık dedi. O an kafamda bir şeyler yandı. El bile düştüğüm durumu görüp, halime acıyordu. Allah''ım ben ne hallere düştüm dedim. Bir medyum bulmak için internete girdim. Kadın medyumlar yazar yazmaz Nefise hocam çıktı karşıma. Yaşadıklarımı göz yaşları içinde bir bir anlattım. Hocam beni bu ızdıraptan kurtar yoksa canıma kıymayı düşünüyorum dedim. Hoca, kızım sakinleş, her şeyin bir ilacı var dedi. Kayın valideme beni sevmesi için bir büyü yaptı. Biraz sakince evinde bekle ve olanları bana ara haber ver dedi. Aradan birkaç gün geçti. Bir sabah uyandım, kapı çalıyor. Açtım, karşımda kayınvalidem. Hoş geldin anne dedim. Hoş buldum kızım, bir kahve yap içelim dedi. Şokları yaşadım, ilk defa bana gelin, şu, bu dememişti ve kızım demişti. Kahvemizi yaptım, karşılıklı içtik. Bana diğer gelinlerden bahsetti. Onu çok üzdüklerinden ama benim onu şimdiye kadar hiç üzmediğimden bahsediyordu. Allah''ım bu rüya olmalı dedim. En çok nefret ettiği ben, bir numaralı gelini olmuştum. O günden sonrada bir daha beni kıracak asla ne kelime etti, nede imada bulundu. Bu sevgiyi kayınvalidemin kalbine siz koydunuz hocam. Sizinde ne muradınız varsa gerçek olur inşallah.
   Ahmet - ADIYAMAN
12-05-2022 - Evlenme Muskası
Param yoktu diye hayatımdan nefret etmeye başlamıştım. Hocamızla tanışmasaydım, parasızlık belasının hayatımı sarmasına mecbur kalacaktım. Ahmet ben, 35 yaşındayım ve annemin dediğine göre “Bir baltaya sap” olamayanlardanım. Hocamı tanıyana kadar tabi, onu tanıdıktan ve ondan bana kısmet açma büyüsü yapmasını istediğimden beri işlerin rengi değişti. Çok param oldu, iş yapar oldum, nasipler adeta beni kovalıyor gibiydi ve her şey hocamızın ilmi sayesinde oldu. Hocam bana bunun olabileceğini söylediğinde, inanamamıştım nedense. Bir korku vardı yüreğimde, cesaretsizdim. Ama denilenleri tamamıyla uyguladım. Yaptıklarımın ardından 3 gün geçtiğinde her şey farklı olmaya başlamıştı. Birkaç yer CV göndermediğim halde karşıma çıkar oldu, inanabiliyor musunuz? Aklım başımdan gidecekti. O gün hocamı arayıp ağlayarak teşekkürlerimi ilettiğimi hatırlıyorum. Sonra çalışmaya başladım bir iş yerinde. Ancak işlem bir süre daha sürmek zorunda kalacaktı. Bunun sebebi büyüyü garantiye almakmış, hocam söyledi. O arada birçok fırsatla karşılaşıyordum. Çalışırken ek ödemeler, ikramiyeler alıyordum. Tatillerimde bile iş teklifleri alıyordum. Hocamın yaptığı kısmet açma büyüsü o kadar güçlüydü ki sık sık yerde paralar görüyordum. Çevremdeki insanlar artık bana bir parazitmişim gibi bakmıyorlardı. Hocam Allah senden kat kat razı olsun, yarattığı tüm güzel nimetler hatırına sana hep güzelliklerini göstersin. Sayende benim yüzüm güldü, hayata bakışım düzeldi ve işlerim büyük bir hızla yoluna girdi. Umarım diğer din kardeşlerim de bu nimetlerinden yararlanır.
Medyum Nefise Hoca
E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim