Büyü Belirtileri Diyanet

Büyü Belirtileri Diyanet

 Büyü yapılmış kişi  ilk günden itibaren büyünün etkisine girerek onun davranışlarında farklılık gözlenir. Kendine karşı olduğu gibi çevresinde bulunan kişilere de farklı davranmaya başlayan kişi kimsenin duymadığı sesleri duyabilir veya olmayan kokuları aldığını söyleyebilir. Evde beslediği evcil hayvanı var ise hayvanlar kişiden uzaklaşır.

 Üzerinde büyü olduğu şüphesi olan kişi sürekli olarak uyumak isteyecektir. Büyü kişinin bedenine ve bilincine yorgunluk verir. Bu sebeple büyü etkisinde olan kişinin günlük hayatta yaptığı en sık şey uyumak olacaktır. Günlük olarak 10 ve 12 saat arasında uyur ve gözünü kapatması ardından direkt uykuya dalar.  Uyku süreci içerisinde görülen rüyalarında da sıkıntılı süreçler yaşar.  Karmakarışık ve huzursuz geçen rüyalar sonucu kişi kendini daha kötü hissedecektir.

 Büyü belirtileri  olarak bir diğeri ise kişinin yaşadığı mekandan da anlaşılabilir. Büyünün etkisi altında olan ev, ofis veya işyerinde kasvetli ve karanlık ortam hakim olur. Bu konuda uzman olan kişilerin kişinin yaşadığı ortama girer girmez mekanda bulunan kokudan büyünün varlığını tespit edecektir. Sıradan kişiler büyünün varlığını tespit edememektedir.

 Büyü yapılan yerlerde genel olarak rutubet kokusu olur. Normal rutubet kokusu haricinde acı ve burun sızlatan bir hava mevcut olur. Büyünün etkili olduğu ortamda ne kadar ışık ve aydınlık olursa olsun karanlık daha baskın olur. Oda havalandırma dahi içinde var olan koku değişmez. Bazı büyüler sonunda ise sinek ve karınca gibi küçük canlılar bir anda olmaya hatta yuva kurmaya başlar.

 

Büyünün Kişilere Etkileri Neler?

 

Büyü yapmak oldukça riskli bir durumdur. Konusunda uzman bir medyum hocadan yardım alınmalıdır. Kişiler kendi başlarına büyü yapacak olurlarsa ve yanlış bir hamlede bulunurlarsa hiç de hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirler. Hayatları boyunca büyünün etkisini üzerlerinde hissedebilirler.

 Büyünün kişiler üzerindeki etkileri kalıcı ve geçici olabilir. Genel olarak bakıldığında büyünün etkileri şu şekilde açıklanabilir:

·         Kişide sinirlilik durumu.
·         Sürekli esneme ve uyuklama hali
·         Her ne kadar uyuklama hali olsa da geceleri uyuyamama
·         Çekilmez bir insan haline gelinmesi
·         Yaptığı işlerden verim alamama
·         Psikolojik olarak çöküntü hali sayılabilir.

Büyü Belirtileri Diyanet Yorumlar
   Has*** - ZONGULDAK
17-07-2022 - Büyü Belirtileri Diyanet

Şanssız biriydim her zaman. Bahtım hiç açık olmadı, rızkım sadece yaşayacağım kadardı ve çoğu kez ucu ucuna yetişirdi ödemelerim, faturalarım. Ama pes etmiyordum. Tekstil fabrikasında 12 saat çalışmama rağmen asgari ücret altında ödeme alıyordum ve sürekli patrondan aşağılamalar duyuyordum ama pes etmiyordum. Arkadaşım Nefise, hocamızla beni tanıştırdığında işte böyle bir ruh hali içindeydim. Yaşamak için savaşmam lazımdı ancak böyle hayatta kalabilirdim. Hocamız da bana uğrunda savaşmaya değecek olan o şeyi sundu, açık bir kısmet. Evet, ben ilk kez büyü yaptıracaktım. Allah razı olsun hocam ne soru sorduysam her birini detaylı detaylı yanıtladı. Beni asla yalnız ve yorgun bırakmadı. Benimle konuştuğu paradan çok daha fazlasını hak ediyordu ama diğer büyücü gibi görünen şarlatanlar gibi olmadı, asla kimsenin umutlarını sömürmedi. Hocamıza gerektiği her an ulaşabildim, her sorunumda elimi uzattığımda kendisini buldum. Tek sorumluluğum olan tüm denilenleri eksiksiz yerine getirme işinde yeterli çabamı gösterdim. Konsantre oldum ve inandım. Şimdi 5 mağazam var ve altıncıyı açıyorum. Düşünsenize, günde 12 saat çalışıp asgari ücret altında para alan ben, şimdi evlatlarımı kolejde okutuyorum. Hocamın ayaklarını öpücüklerimle temizlesem hakkını ödeyemem. Bunun farkındayım ve hocamızın yaptıklarını herkese duyurmak için bu yorumu paylaşıyorum. Arkadaşlar, çetin bir iş şu medyumluk işleri. Güvenmediğiniz insanlara paranızı kaptırmayın ve kesinlikle bir de hocamıza danışın ki yüreğiniz aydınlansın.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim