Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir


Bağlama büyüsü insanları birbirine bağlamak ve aralarındaki bağları kuvvetlendirmek adına yapılan bir büyü ritüelidir. Bu büyü çok büyük etkilere sahip olan bir büyü olarak bilinmesinin yanı sıra yapılış amacına göre ak ve kara büyü olarak ayrılmaktadır. Örnek vermek gerekirse bir karı ve kocayı birbirine Daha sıkı bir şekilde bağlamak ve aralarındaki sorunları çözülmesi için yapılıyorsa bu Ak büyü olarak nitelendirilmektedir.

Ama tam tersine bir kişinin eşini, sevgilisini, erkek arkadaşını elde etmek için yaptırılırsa bu kara büyü olarak nitelendirilmektedir. Bu nedenle büyü yaptırırken veya yaparken seçimleriniz sizler için önem teşkil edecektir. Eğer Bağlama Büyüsü çalışmasını bir medyum tarafından yapılmasını istiyorsanız uzman bir medyumdan destek almanız gerektiğini unutmamız gerekir. Bir Medyum Bağlama Büyüsü yaparken sizin bu büyüyü iyi niyetle mi yoksa kötü niyetle mi yaptırdığınızı direk anlamaktadır. Birçok medyum kötü niyetle istenilen büyüleri gerçekleştirmez.

Bağlama Büyüsü Etki Süresi Nedir ?

Az önce de bahsettiğim gibi yapılış amaçlarına göre farklılık gösteren bağlama büyüsü ritüeli etki süresi de farklılıklar gösterebilmektedir.

Eğer işlemi ilim ve irfan sahibi olan aynı zamanda havas ilmi ile birçok konuda geliştirmiş olan bir medyum tarafından bu işlem yapıldığı takdirde tutma süresi 21 ile 41 gün arasında değişimler gösterebilir. Kimi medyumlar etki süresini daha kısa hale getirmek için metafizik varlıklardan yardımlar alarak işlem süresini 24 saat ile 72 saate kadar düşüre bilmektedir. Tabi bu işlemler sırasında ruhani varlıklardan yardım alındığı için etkisinin güçlü olmasının yanı sıra yanlış yapılan işlem sonucunda daha büyük sorunları da beraberinde getirebilir, Bu nedenle dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Tam Olarak Nedir

Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra etkileri normal süreç içerisinde 21 ile 41 gün arasında değişim göstermektedir. bir üste bahsettiğimiz şekilde eğer bağlama büyüsü yapıldı ise bunun süresinin de 24 ile 72 saat olduğunu söylemiştik. Peki bu süreç içinde etkileri nelerdir ve bağlama büyüsü belirtileri ilk olarak nedir.


  • Kişi üzerindeki en belirgin özelik kafa karışlığı
  • Uyku sorunu
  • Ani Çıkışlar
  • Romantik Davranışlar
  • Sürekli Konuşma İsteği


Unutmayın ki bu gibi uzman olan medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu nedenle bireysel olarak büyü yapmaktan kaçınmanız sizler için çok daha iyi olacaktır.Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?Bu büyüyü en çok geçmişte bir ilişki yaşamış ve bugün kopma noktasına gelmiş olan kişilere tavsiye etmekteyiz. Sevgiliniz, nişanlınız, sözlünüz veya evli olduğunuz kişi, bir anda sizden uzaklaşıyor ve eskisi gibi ilgi göstermemeye başlıyor. Gözü sürekli olarak dışarıda… Hatta ayrılma noktasına kadar geldiniz, işte böyle durumlarda sizin çözümünüz bu büyüdür. Peki Bağlama büyüsü ne kadar etkilidir? Her zaman altını çizerek söylediğimiz bir konu var. Havass ilmini bilmeyen, Metafizikten anlamayan bir kişi medyum olamaz. Bunları bilmeden medyumluk yapan bir kişinin büyüsü tabi ki etkili olmayacaktır. Ama biz şunu iddia ediyoruz ki, büyü en etkili tılsımdır. Doğru kişilerin elinde de yüzde yüz etkiye sahiptir. Nefise hocamız, bugüne kadar sayısız parçalanmış ailenin yeniden birleşmesi noktasında bu büyüyü uygulamıştır ve yüzde yüz başarı elde etmiştir. Sitemize girip, bu büyüden yaptırıp sonucundan yeniden mutlu huzurlu bir ilişkiye veya evliliğe kavuşan kişilerin yazdıkları yorumları okuyabilirsiniz. Bu insanlarda bir zamanlar sizin kaderinizi yaşıyorlardır. Sevdikleri insanlardan tamamen kopma noktasına gelmişlerdir. Ama bugün hepsi çok mutlu ve ömür boyunca onlara bağlı olacak bir hayat arkadaşına sahipler.


Bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?Bu büyü sizin ve hayatınızda bulunan kişinin isim bilgileriyle yapılır. Aynı zaman da her iki kişinin de anne isimleri medyuma verilir. Eğer hayatınızda ki kişinin annesinin ismini bilmiyorsanız, o zaman Havva annemizin ismi kullanılarak yine bu büyü yapılabilir. Fakat en doğrusu hayatınızda ki kişinin de annesinin ismini vermenizdir. Sonra medyumumuz Havass ilminden yararlanarak, bu büyüyü sizin adınıza yapacaktır. Siz sadece isimleri vereceksiniz. Ondan sonra da beklemeye geçeceksiniz. Bu büyünün etkisi en fazla 3 ile 7 gün içinde kendisini gösterir. Bazı kişilerde 3 günde, bazı zor karakterlerde de 7 güne kadar etki eder.

Size düşman gibi davranan, adınızı dahi anmak istemeyen bir kişinin, bir anda size nasıl yöneldiğini, gözünün sizden başkasını görmediğini göreceksiniz. Hatta eski mutlu günlerinizde bile bu kadar anlayışlı olmayan, sizi incitmekten itina eden, bambaşka sevgi dolu bir hayat arkadaşına kavuşacaksınız. Bu konuda daha derinlemesine bilgi almak için çevrimiçi telefon numaramızdan Nefise hocamıza ulaşabilirsiniz.

Fotoğrafla Yapılan Bağlama Büyüsü


Bağlama büyülerinin farklı çeşitleri vardır. Bunlardan bazıları için herhangi bir özel malzemeye ihtiyaç duyulmazken daha karmaşık büyüler için farklı nesnelere ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü bazı büyülerde ruhani güçler ile iletişim kurmak gerekir ve büyünün yapılacağı kişiye ait herhangi bir eşya ile bunların tanıtılması gerekir. En sık yapılan büyülerden biri olan basit aşk için bağlama büyüsünde de fotoğraf gerekmektedir.Fotoğrafla yapılan bağlama büyüsü için gereken diğer şeyler büyü yapılan kişinin adı, doğum tarihi ve annesinin adıdır. Tüm bunların toplanmasından sonra büyüyü yapmaya başlanır.


Bağlama Büyüsü Belirtileri


Bağlama büyüsü yaptıktan sonra belirtiler pek çok nedene bağlı olarak değişebilir. Fakat genel olarak süreç herkeste aynı işler. Öncelikle büyü yapılan kişi sürekli büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. Bu durum daha sonra rüyalarda büyü yaptıran kişinin görülmesi ile devam eder. Daha sonra bu kişi sürekli karşısındaki kişiyi aramaya başlar, her an onunla olmak ister, onsuz hiçbir şeyi yapamaz hale gelir ve onun yanında değilken mutsuz hisseder. Bu durum körkütük aşık olma ile sonuçlanır.

Siz de fotoğrafla yapılan bağlama büyüsü ile sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilir ve karşılıklı sevgiye dayalı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Medyum Nefise, bu konuda oldukça tecrübeli olan bir hocadır ve yaptığı bağlama büyüleri kısa sürede etki göstermeye başlayıp uzun süre etkisini sürdürür.

Sevdiğinin Saçıyla Yapılan Bağlama Büyüsü


Bağlama büyüsü, karşıdaki kişiyi kendine aşık etmek için tercih edilen büyülerden biridir. Bu büyünün alanında tecrübeli ve bilgili bir medyum hoca tarafından yapılması, büyünün etki gösterebilmesi açısından çok önemlidir. Aksi halde yanlış yapılan büyüler, olumsuz sonuçlar doğurabilir. Medyum Nefise, uzun bir süredir bağlama büyüsü de dahil olmak üzere farklı büyü çeşitlerini yaparak büyü yaptırmak isteyenlere hizmet vermektedir.

Bağlama büyülerinin en basit ve en etkililerinden biri desevdiğinin saçıyla yapılan bağlama büyüsüdür. Bu büyüde sevdiği kişinin adı, anne adı, fotoğrafı ve doğum tarihi gibi ek şeyler de gerekebilir. Medyum hocanın istediği şeylerin hazırlanmasından sonra büyü yapılır ve etki göstermesi beklenir.

Sevdiğinin SaçıylaBağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?


Bağlama büyüsü, uzman bir medyum tarafından yapılması gereken bir büyüdür. Pek çok birey basit görünmesine kanıp evde kendi başına bu büyüyü yapmaya çalışmaktadır. Fakat büyünün tutması için gereken adımlar eksiksiz ve hatasız bir şekilde yapılmalıdır. Ayrıca büyü yaparken en önemli şey ruhani güçler ile olan bağlantıdır. Bu bağlantıyı da yalnızca tecrübeli ve bilgili medyum hocalar kurabileceğinden bu tarz büyülerin iman gücü yüksek kimseler tarafından yapılması önerilir.

Medyum Nefise, uzun bir süredir sevdiğinin saçıyla yapılan bağlama büyüsüde dahil olmak üzere yaptığı çeşitli büyüler ile müşterilerine hizmet vermekte ve yaptığı büyüler de kısa süre içerisinde etki göstermektedir. Siz de randevu alarak Medyum Nefise hocadan büyü yapmasını isteyebilirsiniz.


Bağlama Büyüsü Yorumlar
   Bey*** Kuş*** - YALOVA
14-09-2017 - Bağlama Büyüsü

Yaşadıklarımı buraya yazmaya kalksam, eminim satırlara sığmaz. Çok mutlu 10 yıllık bir evlilik, 2 çocuktan sonra benden bir anda nefret eden bir eşe ve parçalanma noktasına gelen bir evliliğe sahip oldum. Neden bunları yaşadık, eşime bir anda ne oldu, olayların başında algılayamadım. Hatta defalarca kendimi suçladım, acaba ben mi bir yerlerde hata yapıyordum. Eve her gün gülümseyerek gelen, bana karşı son derece kibar olan eşim tamamen kaybolmuştu ve yerine tanımadığım bir adam gelmişti. Çocuklara karşıda son derece kaba davranıyordu. Ne zaman ki boşanma kağıtları elime geçti, aklım başıma geldi. Eşim benden ve çocuklardan vazgeçiyorsa, bu işin içinde kesinlikle başka bir şey vardı. Kıyafetlerinden kadın parfümü kokusu alıyordum ve sürekli biriyle mesajlaşıp evden çekip gidiyordu. Sabahlara kadarda eve gelmiyordu. Nefise hocamı bu durumdayken buldum. Bana uyguladığı şiddetten bahsetmiyorum bile… Hocama her şeyi anlattım ve hocam durumumuzu incelemeye başladı. Eşime bir kadın tarafından bağlama büyüsü yapıldığını ve hemen bozulmazsa, eşimi tamamen kaybedeceğimi söyledi. Zaten kaybetme noktasına çoktan gelmiştim. Hocamın bana söylediklerini harfiyen uyguladım ve bağama büyüsünü çözdük. Büyü çözülür çözülmez, bir insan değişir mi? İster inanın ister inanmayın eşim değişti. Yaptığı her şeyden pişmanlık duydu. Defalarca benden ve çocuklarından özürler diledi. Evine yuvasına geri döndü. Halen daha geçmişte yaşadıklarının, utancı ve ezikliği içinde… Çok şükür benim yuvam kurtuldu. Darısı tüm sıkıntı yaşayanların başına olsun inşallah…

   Sıl*** Cur*** - ANTALYA
19-01-2015 - Bağlama Büyüsü

Bir insanın eşinin kendisini aldattığını bildiği halde ondan vazgeçememesi ne kötü bir durumdur. İşte o acıyı ben senelerce yaşadım. Çocuklarım bana öfke kustular. Terk et şu adamı. Biz bu adamı baba olarak kabul etmiyoruz, sen nasıl eşin olarak odana alıyorsun dediler. Oysa kimse şunu anlamıyordu, o benim ilk erkeğimdi, gözümü onda açmıştım ve ondan vazgeçemiyordum. Şiddette uyguladı, kapıya da attı, parasızda bıraktı, her gece içip içip gelip evimi kırıp döktüğü günlerim oldu. Ama ayılınca yaptığı her şeyden pişman oluyordu ve benden ağlayarak özürler diliyordu. O an savunmasız bir çocuk gibi oluyordu. Bir gün bana yalvarıyorum beni alkol ve kötü alışkanlıklarımdan kurtar. Yoksa ölmek istiyorum diyordu. Kötü alışkanlık dediği, alkolün yanında birlikte olduğu kadınlardı. Açık açık söyleyemese de ben biliyordum. Böyle bir çıkmazdayken, Nefise hocaya ulaştım. Yaşadıklarımı anlattım. Eşim resmen alkolikti. Umudum yoktu ama bir şansımı denemek istedim. Hocam nasıl bir büyü yaptıysa, alkolü bıraktı ve eşim evine geri döndü. Olaylar öyle hızlı gelişti ki ben bile olanlara inanamadım. Tam her şey yoluna girdi derken, senelerce parasını yiyen kadın, ne yaptı ne ettiyse, eşimi tekrardan dışarıya çekti. Alkol almıyordu ama her gece o kadının evine gidiyordu. Eşimi kendine bağlama büyüsüyle bağlamış, eşimin parasını yiyordu. Çoluk çocuğunun rıskını o kadına ve kadının ailesine yediriyordu. Tekrardan Nefise hocama ulaştım. Hocam eşim alkolü bıraktı ama bir kadın musallat oldu bırakmıyor dedim. Hocam tekrardan eşimin ve bizim durumumuzu incelemeye aldı. Eşime bağlama büyüsü yapıldığını çok tehlikeli olduğunu söyledi. Büyüyü bozmak için bana yol gösterdi. Söylediklerini uyguladım. Kendide dualarıyla destekçim oldu. Eşim o kadınla olan münasebetini de bitirdi. Tamamen bizlere evine, yuvasına döndü. Tek bir pişmanlığım var. Neden daha önce Nefise hocama ulaşmamışım. Eşim defalarca bana yardımcı olacak bir yol bul dediğinde, keşke hocamı bulmuş olsaydım. En azından bu çileyi senelerce ne ben nede çocuklarımız çekmezdik. Bugünümüze şükürler olsun.

   Bus*** Çam*** - ANTALYA
15-07-2017 - Bağlama Büyüsü

Sevgili Hocam, hatırlar mısınız bilmiyorum. Sene 2016 yılı, sizi Alanya''dan aramıştım. Sizi aradığım zaman evliliğim yıkılmak üzereydi ve tüm öz güveni yıkılmış bir kadındım. Bu Rus uyruklu kadınları Allah kahretsin diye söze başlamıştım  Neyse olayı anlatıyım. Ben Isparta''nın bir köyünden, Alanya''ya gelin olarak geldim. Eşim yörük, buranın yerlisi. Okumuş, turizm sektöründe iş yeri açmış, maddi durumları gayet iyi bir ailenin oğlu. Ne yalan söyleyeyim, ben lise mezunuyum, o üniversite mezunu. Ben köyde büyüdüm, o Antalya''nın göbeğinde büyümüş. Aramızda uçurumlar olmasına rağmen, bir düğünde beni görmüş ve çok beğenmiş. Görücü usulüyle istediler. Ailem ailesini araştırdı ve hayatın kurtulur kızım evlen dediler. Her şey bir anda oldu ve bitti. Sorgulamadan kendimi evliliğin içinde buldum. Tabi köyden gelmiş bir kız olarak, çoğu görgü kurallarını bilmiyordum. İlk zamanlar bunlar eşime batmıyordu. Güzelliğim ona yetiyordu. Ama zaman ilerledikçe her şeyim batmaya başladı. Kendimi geliştirmek için her şeyi yapıyordum ama bir türlü yaranamıyordum. Geceleri barlara takılmaya başladı. Beni de götürsene dediğim zaman, sen köylü kızısın oralarda ne yapacağını bilmezsin diyordu. Üstü başı, leş gibi bayan parfümü kokarak eve geliyordu. Biliyorum orada ki Rus kızlarla sabahlıyordu. Bir kızı sevdi aşık oldu dersem yalan söylemiş olurum ama her gece başka başka kızlarla gönül eğlendiriyordu. Bu kızlarda hep Rus uyruklu kızlar oluyordu. Telefonunda kaç kere sarmaş dolaş değişik Rus kızlarıyla olan fotolarını gördüm. Korkudan resimleri gördüğümü dahi söyleyemiyordum. Çünkü beğenmiyorsan, çek git diyebilirdi. Aklıma iyi bir medyum bulup, eşimi evine ve bana bağlama büyüsü yaptırmak geldi. Nefise hocayı tavsiye ettiler. Aradım yaşadıklarımı anlattım. Böyle devam ederse, Ruslar evliliğimin sonu olacak dedim. Hocam benden birkaç gün müsaade istedi ve bana yapmam gerekenleri, okumam gereken duaları söyledi. Hocamın dediklerini uyguladım ve hocamın da uyguladığı büyünün sonucunda, eşim yüz doksan derece döndü. Artık gözü benden başkasını görmez oldu. İlk görüp aşık olduğu zaman gibi tutku ile bana bağlandı. Bazen televizyonda Rus kızlar çıkıyor, ben hemen ne güzel kızlar diyorum. Onların neresi güzel, sen onlardan daha güzelsin diyor ve dönüp bakmıyor bile. Bağlama büyünüz sayesinde eşim evine döndü. Yuvam kurtuldu. Çok mutluyum Hocam.

   Asi*** Bol*** - TEKİRDAĞ
24-06-2016 - Bağlama Büyüsü

Arkadaşlar bundan birkaç ay öncesine kadar bana biri büyü, vefk falan deseydi, o kişinin aklından zoru olduğuna inanırdım. Hayatım boyunca bu tarz şeylere inanmadım ve hayatımda da ihtiyaç duymadım. 26 Yaşında genç bir bayan olarak, artık bu tarz şeylerin varlığına da inanıyorum, hayatımda da ihtiyaç duyarsam baş vururumda diyorum. Çünkü hiç ummadığım bir zaman da yaşadığım bir olay beni Nefise hocayla tanıştırdı ve onun ilmiyle tanışma şerefine erdim. Çok sevdiğim bir erkek var hayatımda. Oda beni çok seviyor ama bir türlü onu evliliğe ikna edemiyordum. Evlilik korkusu yüzünden ayrılma noktasına geliyorduk ama benden de vazgeçemiyordu. Bu şekilde yaşadığımız, sürekli kopma tehlikesi içinde olan bir ilişkim vardı. Bir gün internette sörf yaparken, kendimi büyülerle alakalı bir sayfada buldum. Burada Nefise hocadan bahsediyorlardı ve onun ilmi sayesinde yaşadıkları mutluluğu yazıyorlardı. Hiç inanmasam da içimden bir ses araştırmam gerektiğini söyledi. Onun resmi sayfasını buldum ve Watshaap üzerinden iletişime geçtim. Durumumu anlattım. Sen bu çocukla evlenmek mi istiyorsun dedi? Evet hocam artık mutlu bir yuvaya sahip olmak istiyorum dedim. Bana birkaç bir şey söyledi ve azcık zaman tanımamı istedi. Ben sizin sorununuz üzerinde çalışmaya başlıyorum dedi. Birkaç gün sonra bana dönüş yapan Nefise Hoca, tamamdır kızım dedi. Yakında sevdiğin çocuktan evlilik teklifi alacaksın dedi. İnanın tam 1 hafta üzerine, o kadar çok evlenmekten korkan sevgilim bana evlenme teklif etti. Rüyadayım sandım. İlkin dondum kaldım. Cevap veremedim. Beni ikna etmek için çırpınmaya başladı sevgilim. İçimden bir ses o sana çok çektirdi sende ona çektir kabul etme diyordu. Ama kıyamadım. Hemen teklifini kabul ettim. Şimdi nişanlıyız. İnşallah yakında da düğünümüz olacak. Bağlama Vefki sayesinde ben mutluğuma kavuştum. Darısı tüm bekarların başına.

   Gök*** - KONYA
18-11-2019 - Bağlama Büyüsü

Nefise hocam Allah sizden bin kere razı olsun syanezide ve en sonunda hayallerime kavuştum hocam.. Yaşadıklarım inanılır gibi değil, Nefise hocam benden nefret eden, yüzüme dahi bakmayan eşimi eve döndürdü, daha 3 gün önce bana ettiği lafları duysanız hadi canım der nasıl olur böyle birşey şaşıp kalırsınız. Biraz da olsa şüphe ile yaklaşmıştım ama hocam size son derece minnettarım… İyiki varsınız, iyi ki sizi bulmuşum. İsteyen herkes için söylüyorum bağlama büyüsü deyince Nefise hocama danışmadan işlem yaptırmayın derim.

   Ser*** KAT*** - BURSA
18-11-2019 - Bağlama Büyüsü

Nefise hocam ile eşim için yaptığımız bağlama büyüsünde bugün 26. gündeyiz. Artık işlemin bitmesine az kaldı ama bana sorarsanız işlem bitti. Çünkü eşimle 4 gündür birlikteyiz ve aramızdaki diyalog hiç olmadığı kadar iyi. Eve döndü. Gerçek inanamıyorum tüm bu olanlara… Hocam siz ne kadar yüce bir kişisiniz. Gerçekten de anlaşılır gibi değil yaşadıklarım. Buradan bağlama büyüsü konusunda destek arayan ve yardım bulamamış herkese Nefise hocamı şiddetle tavsiye ederim. Kendisi son derece ilgili ve işinde uzman bir insandır. Ayrıca profesyonel olarak sizleri işlem sırasında öylesine yardımcı oluyor ki… Bu ortamda paracı insanların elinden kurtulun… Nefise hoca ile çalışın Sağ olun var olun hocam en kısa zamanda elinizi öpmeye geleceğim…

   Nur*** - ADANA
27-06-2022 - Bağlama Büyüsü

hocam sizden Allah razı olsun eşimi bana tekrar bağladınız. Çok sıkıntılar yaşadım ama sonunda sizin sayenizde eski mutlu günlerime geri döndüm. Kocam beni aldatıyordu benimle ilgilenmiyordu bana kötü davranıyordu ama dediğiniz süre içerisinde bunların hepsi son buldu kesinlikle daha önce çalıştığım medyumların hiç bir şeyden anlamadını sizin sayenizde fark ettim bağlama büyüsü kesinlik işe yarayan bir işlem olduğunu da sizin sayesiniz de anladım teşekkür ederim tekrar

   Sev*** - ERZİNCAN
27-06-2022 - Bağlama Büyüsü

Selam arkadaşlar ben buraya sorunlarımı halleden hocamız için girdim ve bu yorumu yazmak için kendimi borçlu hissetim. Hocamız ile 1 ay önce tanıştım eşim ile sorunlar yaşadığımı belirtim ve ne yapacağımı bilmedi mi boşanmak istediğimi söyledim hocamız bunun için eşinden ayrılmaya değer mi dedi ve bağlama büyüsü işlemi ile eşimin yeniden bana bağlanacağını söyledi pek inanmadım ama günler geçtikçe eşimdeki değişimler beni çok şaşırttı. Şimdi eskisinden bana daha sıkı bir şekilde bağlı ve bir dediğimi iki etmiyor Allah senden razı olsun Nefise hocam. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen arkadaşlar kesinlikle nefise hocamla iletişime geçin

   Vur*** - BİNGÖL
17-07-2022 - Bağlama Büyüsü

Deli gibi hoca hoca dolandım ben derdime bir çare bulmak için. Zaten param yoktu ama olmayan paramı da onlar sömürüyorlardı. İntihar etmenin eşiğine gelmiştim, herkes mi yalancı olacaktı? Nefise hocamı da bu bunalım halindeyken bulmuştum. Kendisine sabrı ve ilgisi için şimdiden teşekkür ederim. Herkes bana kısmet büyüsü, nazardan korunma büyüsü yapmaya çalışıyordu. Hocam önce güzel bir bakım yaptı, olması gereken buymuş. Sonra birinin, bana garezi olan birinin kısmet kapama işlemi yaptırdığını söyledi. Evimde bir iz bulmamı istedi, bulamadım. Hocam da ipucu verdi. Ve evet, bulmuştum. Bundan sonraki süreç bana yapılan büyünün güzelce bozulması ve karşı koruma büyüsünün yapılması olmuştu. Kısmetim açılmış, işlerim yoluna girmişti. Şuan büyük bir ihaleye girmek üzereyim, yine arayacağım ve kendisine dua ettireceğim hocama. Onun duaları ile bu yoldayım, onun iyi düşüncelerini duymadığım zaman işlerim yoluna girmiyor. Bu yorumu da sizler sahtekârlarda hem paranızı hem umudunuzu kaybetmeyin diye yazdım. Biliyorum çünkü boşluk insanı içine çektikçe çeker. Boşluğunuzdan kurtulup esenlik bulmanızın da bence tek yolu hocamız. Çok medyum denedim, onlara neredeyse bir ev parası yedirdim ve bu bilgilerimle yazıyorum. Allah hocamdan razı olsun ve onu başımdan eksik etmesin. Onun sayesinde itibarımı, geleceğimi ve paramı kazandım, onun sayesinde huzurum düzeldi. Hocam eğer vaktin varsa ihale öncesi bir dua edersen sana minnettar kalırım.

   Ays*** - MANİSA
17-07-2022 - Bağlama Büyüsü

Selam arkadaşlar. Ben küçük yaştan beri kocasına aşık ama hiç sevilmemiş bir kadınım. Adım Aysel. Kocam hasan ile daha 17 yaşındayken evlendim. Ailem babasına olan borcu yüzünden beni benden 10 yaş büyük bir adama eş olarak verdi. Gencecik bir kız olduğum ve dolayısıyla eşimden önce hiç kimseye aşık olmadığım için ona kısa sürede aşık oldum. Ama o beni hiç sevmedi. Her gün başka kadınlarla görüşür, bazen geceleri eve bile gelmezdi. Gecelerce onu beklediğim günlerde tek yapabildiğim ağlamak olurdu. Başlarda çocukluğun verdiği etkiyle elimden bir şey gelmeyeceğine inanırdım. Ama zaman geçtikçe yaptıkları bana ağır gelmeye başladı. Çevremdeki eşiyle mutlu kadınlara baktıkça içim eriyordu. Hep kocamla böyle olmanın hayallerini kuruyordum. Ama bence imkansızdı. Bende çağresiz dedelerimizin ninelerimizin sık sık baş vurduğu büyüye baş vurmaya karar verdim. Aslında hiç inanmadığım ama son şansım olduğu için önüme gelen ilk hocayla görüştüm. Şanslıyım ki gerçekten ilim sahibi bir kadın buldum. Sıkıntılarımı kendi sıkıntısından ayrı tutmadan dinledi. Bana üzülmememi, kocamı evine ve bana bağlayacağını söyledi. İşlemlere başladıktan kısa bir süre sonra Hasan gerçekten evine ve bana bağlı bir koca oldu. Hocamın vesilesi ile yıllarca aradığım mutluluğu buldum. Artık beni el üstünde tutuyor. Hocam gerçekten bambaşka bir insan. Çıkar gözetmeden gerçekten elinden geleni yaptığına ben kefilim. Böyle insanların çok daha fazla olmasını diliyorum.

   Ann*** - MUĞLA
17-07-2022 - Bağlama Büyüsü

Her anne evladını sever. Ama ben evladımdan daha çok gelinimi seviyorum. Gülizar benim kızım gibidir. Hanım hanımcık, dünya güzeli bir gelinimin olmasıyla her zaman gurur duydum. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez. Hiç kızım olmadığı için onu kızım yerine koydum. Oğlumla evlenmesi için uzun yıllarca dil döktükten sonra ikna ettim. İlk yıllar oğlum da karısına aşıktı. Ancak zaman geçtikçe benim hayta oğlum kendi deyimiyle yeni heyecanlar aramaya başladı. Önce alkolle başlayan kötü alışkanlıkları zamanla aldatmaya kadar gitti. Kendi çocuğumdan ayrı görmediğim gelinim gözümün önünde eriyordu. Kocasını çok sevdiği için ayrılamıyordu ama çektiği acıyı da en iyi ben biliyordum. Tek yapabildiğim sarılıp teselli etmekti. Oğlumdan nefret etmeye başlamıştım. Gencecik bir kızı bu kadar üzmeye hakkı yoktu. Ben de son şans olarak büyüye sığındım. Pek çok hocayla görüşüp milyarlarca para ödedim ama istediğim neticeyi bir türlü alamadım. En sonunda hocamızı buldum. Ona başımdan geçen her şeyi anlattım. Benden gelinimle oğlumun resmi, eşyalarından bir parça gibi materyaller istedi. Kısa süre içinde bağlama büyüsü için işlemlere başlandı. Okumalara başlayalı daha 1 ay bile olmadan oğlumda gözle görülür değişiklikler olmaya başladı. Kötü alışkanlıkları bıraktı. Evine ve eşine bağlı bir adam oldu. Hocam sadece benim değil, gelinimin de mutluluğunu kurtardı. Olayın üzerinden 1 yıl sonra çocukları da oldu. Artık çok mutlu 4 kişilik bir aileyiz.

   BEY*** - BALIKESİR
27-07-2022 - Bağlama Büyüsü

Selam. Belki anlatacaklarımı delilik olarak göreceksiniz ama her seven gibi ben de sevdiğim adamı mutsuz görmeye dayanamadığım için bunu yaptım. Adım beyza. Okan benim lise çağlarımdan beri sevmekten hiç vazgeçmediğim tek erkekti. İlk aşkım, ilk heyecanımdı. Ama o beni hep arkadaşı olarak gördü maalesef. Ondan hiç karşılık alamadan yıllarca onu sevdim. O hep beni en yakın arkadaşı olarak görürken benim okana karşı karşı çıkılamaz bir sevgim vardı. Hep bir gün beni sevecek umuduyla bekledim. Bir gün benimle konuşacağı bir şey olduğunu söyledi. Hayallerim gerçek oluyor umuduyla koşarak yanına gittim. Bana o gün bir kızla yıllardır ilişkisi olduğunu ama kızın ondan ayrılmak istediğini anlattı. Üzülmesine dayanamadığım için kendi aşkımdan vazgeçtim. Uzun süre araştırma yaptıktan sonra Deste hocamı buldum. Durumumu anlatıp yardım istedim. Açıkçası birçoğunuzun düşündüğü gibi o da önce emin olup olmadığımı sordu. Benim onayımla bağlama büyüsü için işlemlere başladık. Hocamın yönlendirmeleri sonucunda okumalar sayesinde kız 2 hafta içinda Okan’a tekrar eskisi gibi davranmaya başladı. Ben kendimden vazgeçtim ama sevdiğim adam mutlu oldu en azından. Gönül rahatlığı ile Deste hocamla çalışabilirsiniz. İnsana önce insan olduğu için önem veren, çok özel bir kadın. Her şey için Allah razı olsun. İşlem sürecinde bir günden bir güne sıkılmadan beni dinledi. Sadece hocam değil aynı zamanda sırdaşım oldu.

   Mer*** - KIRIKKALE
27-07-2022 - Bağlama Büyüsü

Selamlar arkadaşlar. Adım Merve. Sizlere Ordu’dan yazıyorum. Başıma gelen kaç kişinin başına gelmiştir bilmiyorum. Hepinizin yediği içtiği ayrı gitmeyen bir arkadaşı vardır. Damla da benim için öyledir. O benim can arkadaşım. Anlattıklarımdan sonra insan en yakın arkadaşına bunu yapar mı diyeceksiniz ama inanın mecburdum. Arkadaşımın 3 yıldır süren güzel bir ilişkisi vardı. Ancak son 6 ay içinde sıklıkla edilen kavgalarla bu durum bozulmaya başladı. Ayrılmaya karar verdiklerinde en az Damla kadar üzüldüm. Bu sürede yanlış bir şey yapmasından korkuyordum ve korktuğum oldu. Ona zarar vereceğine emin olduğum birine kendini kaptırmaya başladı. Her şey o kadar hızlı gelişti ki onunla evlenmekten bahsetmeye başladı. Evet çocuğun ters bir hareketini görmemiştim ama içimden bir his arkadaşımın üzüleceğini söylüyordu. Bu konuda en iyisinin onu eski erkek arkadaşına bağlamak olduğunu düşündüğüm için Deste hocama gittim. Ona olanları anlattım. Bakım yaptıktan sonra düşüncelerimin doğru olduğunu, çocuğun başkalarıyla da ilişkileri olduğunu söyledi. Hemen okumalara başladık. Arkadaşım 2-3 hafta içerisinde eski erkek arkadaşından özür diledi ve yeniden başladılar. Şuan evliler ve 5 yaşında ddünya tatlısı bir kızları var. Belki kaderini değiştirdim ama tek istediğim onun memnun olmasıydı. Bir gün bunu öğrenirse bana kızmaz umarım. Hocama minnettarım. Sayesinde can dostumu büyük bir hatadan kurtardım. Hepinize kesinlikle ulaşmanızı öneriyorum. Çok tatlı, çok içten bir insan.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim