Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü aşk ve sevgi büyüsü olarak günümüze kadar gelen ve milattan önce yıllara dayanan bir büyü olarak bilinmektedir. Bu büyü  çok güçlü etkilere sahip olduğundan dolayı en çok tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Büyüler oldukça büyük etkilere sahip olan çalışmalar olması ile birlikte uzman kişiler tarafından yapıldığında çok hızlı bir şekilde aşık etmek istediğiniz kişi üzerine etkileri göstermeye başlayacaktır. Papaz büyüsü diğer büyülerden farklıdır ve yapımı ve kullanılan materyaller farklılıklar gösterebilmektedir. 

Papaz Büyüsü geçmiş zamanlarda bu işlemin papazlar tarafından yapılmasından dolayı günümüze kadar süre gelen ismi de aynı şekilde kalmıştır. Papaz büyüsü tam olarak ne işe yarar diye bir çok düşünceye sahip olan kişilere yanıt vermek gerekirse, Papaz büyüsü çok etkili bir aşk büyüsüdür. Bir çok kişi papaz büyüsü için kara büyüler sınıfında olduğunu beyan etmektedir. Papaz büyüsü ak ve kara büyü olarak ikiye ayrılmaktadır, Eğer iyi niyetler içerisinde papaz büyüsü yapılıyor bu ak büyü olarak yapılır, Art niyet ile yapılırsa eğer kara büyüler sınıfa girmektedir. 

Papaz Büyüsü Ak Büyü Sınıfına Nasıl Girer

Bu soru bir çok kişinin kafasında soru işareti olarak kalmaktadır bunun nedeni ise bir çok web sitesinde papaz büyüsü neden yapılır etkisi nedir gibi bilgilerin paylaşılmasından dolayıdır. Papaz büyüsü iki çiftin arasında sorunlar varsa bu sorunları atlatması aralarında ki sevgi bağının güçlenmesi adına yapılan bir işlem olarak yapılmaktadır. Tabi bu gibi büyüleri yaparken uzman olan bir medyum tarafından yapılması gerektiğini de unutulmaması gerekmektedir. Bu gibi büyüler metafizik varlıklar eşliğinde yapıldığı için oldukça tehlikeli olabilir bu neden le uzman medyumdan destek almanız gerekmektedir. Papaz Büyüsü ak büyüler kategorisinde yer alması için bir ailenin yıkılma eşiğine geldi ise, aralarında sevgi tükendi ise yapılarak ailenin tekrar mutlu olmasını için yapılan papaz büyüsü ak büyü olarak nitelendirilir. 


Papaz Büyüsü Ne Zaman Etki Eder

Eğer uzman bir medyum dan yardım alınarak papaz büyüsü işlemi gerçekleştirildi ise etkileri 7 gün içinde kendisini göstermeye başlayacaktır. İşlem yapılan kişi işlem yaptıran kişiye karşı yakınlık duyması sürekli onunla vakit geçirmesi gün içinde defalarca arayarak sevdiğini ifade etmesi belirtilerin bir kısmıdır. işlem süresinde medyum hocanın yapmış olduğu ve sizin de yapmanız gereken bir takım okumaları dikkatli bir şekilde gerçekleştirmeniz de gerekecektir. Şu belirtmekte fayda var büyü işlemleri kesinlikle bireysel olarak yapılan işlemler değildir. 

Medyum Nefise hoca papaz büyüsü konusunda kendisini ispatlamış bir medyum olmasının yanı sıra, çalışmaları esnasında büyük bir titizlik, ciddiyet içinde işlemlerini gerçekleştirmektedir.  Bu nedenle en çok tercih edilen medyumlar arasında yer almaktadır. 

Papaz Büyüsü
Papaz Büyüsü Yorumlar
   Ahm*** Doğ*** - ERZURUM
13-04-2018 - Papaz Büyüsü

Bir insanın hayatı bir anda tepe taklak geçer mi? Geçiyormuş. Çok başarılı bir üniversite yaşamından sonra, Hacettepe tıpta doktor olarak göreve başladım. Kısa sürede bölüm sorumluluğuna kadar yükseldim. Bu arada evlendim. 2 Tane güzel kızım oldu. Eşimle son derece mutlu bir hayat sürüyorduk. Eşimin arkadaş çevresinde hiç haz almadığım, çok kıskanç bir bayan vardı. Konuşmalarıyla, eşimi sanki benim gözümden düşürmeye çalışır bizim aramızı bozmaya çalışır gibi bir hali vardı. Tabi ben çok önemsemiyordum ama birkaç kere eşime Esin bu kadına dikkat et diye de uyarda bulundum. Hayat bir anda rayından çıkar mı? Çıktı. Esinle kavga etmeye başladık, Üniversitede sorunlar yaşamaya başladım. Elimi nereye atsam sanki kuruyordu. Üzerimde ki kara bulutlar bir türlü açılmak bilmiyordu. Bir gün okulda otururken, bir hemşire arkadaşım yanıma geldi. Dertleştik. Hocam dedi beni yanlış anlamayın ama buna benzer şeyler benim başımdan da geçti. Ben Nefise hoca diye bir hocaya ulaştım. O tüm sorunlarımı çözdü dedi. Nasıl olur öyle şey dedim. İtibar etmedim. Ama ısrar etti, lütfen bir arayın pişman olmayacaksınız dedi. Onu kıramadığım için aradım. Hatta ararken de arkadaşım yanımdaydı. Nefise hocanın ilmi ve bilgisi beni öyle bir etkiledi ki, inançsız bir şekilde aradığım Hocamızla konuşurken, sorunlarımın çözümüne ulaştığıma inandım. Hoca bizi incelemeye aldı. Eşimin daha önce bahsettiğim arkadaşı, sırf eşimi ve bizi kıskandığı için, mutsuz ve başarısız olmam için kara büyü yaptırmış. Büyüyü hocamız, uzun uğraşılardan sonra çözdü. Hayatımda her şey yoluna girdi. Ve artık bende biliyorum ki her şeyi mantıkla çözmek mümkün değil. Bazen sorunların çözümleri, mantık üzeri, ruhhani bilimlerde

   Pın*** Ers*** - ZONGULDAK
05-08-2016 - Papaz Büyüsü

Hayatım boyunca, ne büyüyle nede muskayla işim olmadı. Hatta bunlar nasıl yapılır, yapan, yaptıran var mı onlardan bile haberim yokken, başıma gelen bir felaket beni Nefise hocaya sürükledi. Evliliğe 1 ay kala, 4 yıldır nişanlı olan ve birbirini deli gibi seven bir çift ayrılır mı? Ayrılmaz ama araya kötü insanlar ve kötü ruhlar girerse, insanın başına her şey gelebilir. Evlilik arefesinde bir anda, çok sevdiğim nişanlım tarafından terk edildim. Bana tek söylediği şey, ben artık senden soğudum. Aklım almıyordu ve sürekli olarak ağlıyordum. İnternette gezerken, Nefise hocanın sitesini buldum ve bir şansımı denemek için aradım. Her şeyi olduğu gibi anlattım. Bir bayan tarafından nişanlıma papaz büyüsü yapılmıştı ve bizi ayırmak için yapılan bir büyü olduğunu öğrendim. Bu büyüyü bozan hocam, bana da yapmam gereken şeyleri iletti. Bir bir hepsini uyguladım. Nişanlın çok büyük bir pişmanlık içinde bana geri döndü. Şimdilerde evlenmek için bana yalvarıyor ama özellikle kabul etmiyorum. O yaşattığı acıların bedelini ödetmeden, ona mutluluk yok. Biraz daha süründürüp, ondan sonra evleneceğim 

   Sed*** - ANTALYA
02-06-2022 - Papaz Büyüsü

Evliliğim çok güzel gidiyordu, ama kocam son zamanlarda değişmeye başlamıştı. Bana olan sevgisinden asla şüphe duymadım onun ama şimdi işler farklıydı, şimdi eve geç gelmeler ve telefonların açılmamalarıyla başlayan, beni kötü ruh haline sokan gelişmeler vardı. Bir gün kavga ederken ilk kez eli kalktı bana. Komşular bilir ne kadar iyi anlaştığımızı, hocamı işte o gün tanıdım ben. Esma abla ısrarla arattırmaya çalışıyordu. Onlar hocamızdan sınava gidecek kızları için koruma muskası almışlar. Neyse korkarak da olsa aradım hocamızı, sonuçta evliliği yıkılmak üzere olan bir kadının ruh hali vardı. O günü hiç unutmuyorum, Nilgün, kuzum eşine papaz büyüsü yapılmış. Dediğinde beynimden aşağı kaynar sular döküldü sanki. Bu büyünün en tehlikeli büyüler arasında olduğunu söylediğinde ellerim uyuşmuştu adeta. Hocamız sığınabileceğim tek limandı. Koşulsuz şartsız ona güvenmem gerekiyordu ve ben de öyle yaptım. Söylediklerinin her birini eksiksiz yapıyor ve bir yandan da Allah’a yalvarıyordum mutlu evliliğimi bana geri versin diye. Hocamızın bu konudaki desteklerini asla yadırgayamam, eğer o olmasaydı evliliğimin şuan ne olacağını düşünemiyorum bile. Arkadaşlar, benim yolum inanmak ve duaları uygulamaktı. Sıkıntınız varsa sahte insanlar yerine siz de gerçekten hocamıza gelin, onu tanıyın. Bu dünyada o kadar rezil sahte adamlar var ki. Şimdi mi nasılız? Hocamın büyüyü bozması sayesinde dünyanın en mutlu kadını benim.

   Nur*** Kes*** - ADANA
21-06-2022 - Papaz Büyüsü

Hocamm size ne kadar dua etsem azdır benden nefret etmey başlayan sevgilim bana yeniden sizin sayenizde deliler gibi aşık oldu. Sizden önce bir kaç medyumla çalıştım ama onlar sadece paramı almaktan başka bir şey yapmadılar ama siz gerçekten işinizde başarılı olan birisiniz. Benim için çok değerli biri oldunuz. Sizi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum hocam tekrar Allah sizden razı oslun

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim