72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?


Geri getirme büyüleri arasında en etkili ve hızlı olan işlemlerden biri olan, 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü bir çok çiftler tarafından tercih edilen bir büyü ritüelidir. Garantili bir şekilde bu işlemi yapan medyum sayısı ülkemizde oldukça az sayıdadır bu nedenle 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü yaptığını iddia eden kişilere karşı bir takım araştırmalar yapmanız gerekebilir. Bu sayede bu işlemi yaptıracağınız medyumu seçme şansını elde etmiş olursunuz. 


Geri Getirme Büyüsü neden çok tercih ediliyor gibi bir çok soru ile karşı karşıya gelmekteyiz, Bunun nedeni kendisinden uzaklaşmış olan erkek veya kız arkadaşın geri dönmesini isteyen kişilerin ve aynı zamanda evli olan çiftlerinde aynı şekilde tercih sebeplerinden dolayı çok tercih edilmektedir. Partnerlerden bir tanesi  uzaklaşmaya başlaması ve araya bir takım soğuklukların girmesi ile uzaklaşan çiftleri 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü ile yakınlaştırmak eskisinden daha iyi bir sevgi ve muhabbete sahip olmalarını sağlamaktadır. 


72 Saate Geri Getirme  Büyüsü etki etme süresi 3 gündür tabi uzman olan bir medyum tarafından bu işlem gerçekleştirildi ise, bu işlemi bireysel olarak yapmak isteyen bir çok kişi olduğunu bilmekteyiz, bu işlem sırasında yapılması gereken bir takım okunması gereken sureler ve Esmalarda bulunmaktadır. Bu Esmalar Rum Suresi, Duha Suresi, Fatiha Suresi ve okunması gereken 4 Esma bulunmaktadır.  

Duha Suresi

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü


4 Esma ve Türkçe Meali 


72 Saatte Geri Getirme Büyüsü


Rum Suresi

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü


Fatiha Suresi

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

Unutmamanız gereken bir konu hakkında sizleri uyarmak istiyoruz, bu işlemleri kesinlikle işinde uzman olan birinin yapması sizler için daha hayırlı olacaktır. Çünkü bu işlemler sırasında farklı ilimler de kullanılarak geri getrime büyüsü tamamlanacaktır. Bu nedenle bireysel olarak kesinlikle büyü işlemlerinden uzak durmanız gerekmektedir. 


72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Çevir Gel Duası

Çevir Gel duası Sureler ve Esmalarla tamamlanan bir işlemdir, Etkileri elbette güçlü olmasının yanı sıra okumaların adetleri yapılma saatleri ve kullanılacak olan malzemelerde bir o kadar önem teşkil etmektedir. Bu nedenle bu gibi işlemleri genel olarak medyum hocaların yapması istenilir. 

Medyum Nefise hoca bir çok Dua ve Büyüler üzerinde kendisini her zaman bir adım ileriye taşıyan ve en çok tercih edilen medyumlar arasında yer almaktadır. Bugüne kadar yapmış oldu işlemlerden %100 başarılar elde ederek kendisine baş vuran kişilerin sorunlarını çözümlere kavuşturmuştur. Sizde yaşamız olduğunuz sorunlardan kurtulmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz. 

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Yorumlar
   Fun*** Doğ*** - KAYSERİ
19-04-2018 - 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

Medyum Nefise Hocayla tanışana dek hayatımda herşey ters gidiyordu.Eşim benden nefret ediyordu.Oysaki severek evlenmiştik.Birbirimizden vazgeçemezdik biz.Ama nasıl oldu bilmiyorum bir anda benden vazgeçti.Kendime çare ararken internette Nefise Hocama ulaştım.Randevu aldım ve hocama içinde bulunduğum durumu tek tek en başından anlattım.Nefise Hoca gerekli bilgileri aldı benden.Tüm işlemleri benim yanımda gözümün önünde yaptı.Çok çaba harcayarak işlemi tamamladı.Yapmam gerekenleri söyledi ve 3 gün sonra eşim aradı barışmak istediğini söyledi.Allah Nefise Hocamdan razı olsun.

   Mer*** Kor*** - İSTANBUL
20-04-2018 - 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

Nefise Hocama nasıl teşekkür etsem azdır. Sevdiğim kadını 2 gün içinde bana getirdi. Benim umutlarım tükenmişken bana çare oldu. Yıllarca sevdiğim kadın asla beni terk etmez derken sebepsiz yere benden ayrıldı.Onsuz asla yapamazdım arıyordum açmıyordu. Yüzünü görmüyordum. İnternette tüm medyumları gezdim hepsi yalanla beni kandırdı. En son Nefise hocamın sitesini inceleyip hocamı araştırdım ve arayıp randevu aldım.Bütün işlemimi Nefise Hocama devir ettim. Hocam işlemlere başladı ve başladığının gecesinde sevdiğim kadın bana mesaj attı. Beni hiç bırakmayacağını ve evlenmek istediğini söyledi.

   Mel*** Hak*** - KONYA
01-07-2017 - 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

Giden hiç geri döner mi demeyin. 20 Yıllık evlilik, boyunca çocuklar ve bir anda yaşadığınız ayrılık rüzgarı. Ne olduğunu bile anlayamadan, çocuklarınızla bir başınıza kalıyorsunuz. Erkeklerin 40''dan sonra yaşadığı Antropoza benim eşimde yakalandı. Gençleşme merağı, dışarıya olan ilgisinin artması vs derken bir anda valizlerini topladı ve evini terk etti. Ne yapacağımı bilemedim. Ama soğuk kanlı bir kadınım ve çocuklarım gözümün önüne geldi. Hemen iyi bir hoca arayışına girdim. Nefise hocamı buldum. Olanları tüm gerçekliğiyle anlattım. Hemen ona ulaşmamın çok iyi olduğunu söyledi. Gideni geri getirme büyülerinde, ne kadar çabuk hareket edilirse o kadar etkili sonuç alındığını iletti. Eşime büyüyü yaptı ve eşim tam 2 gün sonra eve geri döndü. Hem de ne dönüş. Özürler dileyerek, bir anlık gafletle o hataya düştüğünü söyleyerek ve benden aflar dileyerek… Keşke bunlar hiç yaşanmasaydı ama yaşandı. Herkesinde başına gelebilir. Sadece böyle durumlarda ne yapacağınızı iyi bilmelisiniz ve soğuk kanlılığınızı çok iyi korumalısınız.

   mer*** den*** - BOLU
19-05-2022 - 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

şuan nereden başlasam bilmiyorum ama allah sizden razı olsun nefise hocam hem bana abla oldunuz hem derdime derman oldunuz siz ve çalışanlarınız o kadar iyi o kadar merhametlisiniz ki size dünyaları versek az hocam allah gönlünüze göre versin

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim