Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü

Fotoğrafla geri getirme büyüsü sizden ayrılan, sizi terk eden kişinin fotoğrafı kullanılarak yapılan büyüye denmektedir. Fotoğraf kullanıldığı için ismine fotoğrafla geri getirme büyüsü denmiştir.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İlk önce getir getirmek istediğiniz kişinin bir adet yüzünün gözüktüğü fotoğrafa, ismine, anne adına ve doğum tarihi bilgilerine ihtiyaç vardır. Sonrasında işlemde yardımcı olması için çağırılacak ruhani varlığa bir küçükbaş hayvan kesilmesi gerekir ve kesilirken de söylenmesi gereken sözler söylenir.

Fotoğrafla geri getirme büyüsü yapılırken ortam sessiz olmalı ve sunak tarzı bir yer yapılarak adak ruhani varlığa adanmalıdır. Davet işlemi tamamlandıktan sonra geri gelmesi istenen kişinin fotoğrafının üzerine o kişinin bilgileri safran mürekkebi denilen bir mürekkeple yazılır. Bunları yaptıktan sonra fotoğrafı elimize alarak geri getirilecek kişinin adını yüksek sesle söylüyoruz ve 77 defa söylenmesi gereken sözcükleri söylüyoruz. Ruhani ortamda olduğu için yüksek sesle söylenmelidir. Bu işlemleri üç hafta boyunca cuma günleri tekrarlıyoruz. Bunların için de kurban sadece bir kez kesilmelidir onun dışındaki bütün ritüel üç kere yapılmalıdır.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Geri getirmek istediğimiz kişinin bilinç altına hızlı bir şekilde ruhani varlık nüfus eder. Sizi direkt o kişinin bilinç altına aşılar ve kişi farkında olmadan sürekli sizi düşünmeye başlar. Bunun dışında uyuduğunda rüyalarında hep sizinle mutlu olduğu zamanları hatırlar. Sürekli sizinle konuştuğu güzel sözler aklına gelir ve ilerleyen zamanlarda sizin halüsinasyonunuzu görür. Fotoğrafla geri getirme büyüsünün etkileri üç hafta boyunca sürer ve kişinin size sırılsıklam aşık olmasını sağlar ve terk edip gitme nedeni ne olursa olsun size geri dönmek ister. İlk haftanın sonucunda küçük adımlar atmaya başlar. Konuşmuyorsa konuşmaya, konuşup soğuk konuşuyorsa da eskisi gibi sizinle çok güzel konuştuğu zamanlara döner.

Fotoğraflarla Geri Getirme Büyüsünün Etki Süresi Nedir?

Bu işlemlerin süresi toplamda üç haftadır. Bu yirmi günün ilk on dört gününde etki süresi çok daha hafif geçer ve bu süreçte size tekrardan aşık olmaya başlar. Son yedi güne ise her şey artık dayanılmaz hale gelir ve kör kütük aşık olur, sizden başka bir şey düşünemez, sizi görmeden, sizinle konuşmadan duramaz hale gelir.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim