İki Sevgiliyi Ayırma Duası


İki sevgiliyi ayırma duası daha çok eşler ve platonik aşıklar tarafından yaptırılan büyü çeşitleridir. Bu büyü türü bütün ilimlerde yapılan en yaygın büyü çeşitleri arasında yer alır. Büyülerin etkisi ve gücü yapan hocanın güçlü nefesiyle okuduğu, gizli ve özel dualarla mümkün kılınır. Ayrıca niyete göre büyülere etki eden tılsımların ve varlıkların sayısı etki gücünü artıran özelliklerdir. Yapıldığı ilimlerde uygulanan özel ritüellerde büyülere ayrıca güç ve tesir kazandırır. Her etki ve gücün birleşmesiyle büyüler özel ayrıcalıklar kazanırlar.

Farklı ilimlerin etkisi aynı anda uygulandığında büyülerde füzyon etkisi oluşur ve çok güçlenir. Füzyon olarak yapılan büyüler bakımlarda analiz edilemez. Yapan medyum dışında hiçbir hoca tarafından bu büyüler bozulamaz. Füzyon büyüyü keşfeden ve uygulayan Medyum Nefise Hocanın bu etkili çalışmaları dünyaca ünlenmesine ve tanınmasına neden olmuştur. Her yıl binlerce yerli ve yabancı kişi medyum hocaya danışarak sorunlarına çözüm bulur.

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

İki sevgiliyi ayırma büyüsü için kişilere özel yapılan bakım sonrası, genel olarak birçok farklı büyü uygulanabilir. Buna medyum hoca karar vererek uygular. Kaşık büyüsü, kabala büyüsü, buz büyüsü, kara tuz büyüsü, sabun büyüsü, sıçan kanı büyüsü gibi farklı uygulamaları olan büyülerden en uygun olanı seçilerek yapılır. Kişilere en hızlı etki edecek büyü seçilmesi önemlidir. Kişilere etki edecek büyü seçildikten sonra tılsım sayıları ve varlıklar yüklenerek etki süreci başlatılır.

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim