Eşim beni aldatıyor mu ?

Eşim beni aldatıyor mu? Konusu hem aklımızı hem de kalbimizi yoran bir konudur ve aydınlanmadığı sürece de aklımızı kalbimizi yer bitirir. Sevdiği karısını veya kocasını kimse ile paylaşmak istemeyen bireylerin aklında sürekli olarak Eşim beni aldatıyor mu, gibi düşünce içindedirler. Bunun için birçok kişi özel dedektiflerden yardım alarak bunu öğrenmek istedikleri gibi, kimileri ise telefonlarına casus yazılımlar kurarak eşlerini bu şekilde takip etmek isterler. 

 

Aslında daha kolay bir yöntem olduğu akıllarından bazen geçmez, Aslında bir medyumdan destek alarak eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını net bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Uzman olan bir medyum eşinizin sizi nasıl biri ile aldattığını ne zaman dan beri beraber olduklarını net bir şekilde sizlere aktaracak aynı zamanda buna son vermek istiyorsanız eşinize yapacağı ritüeller sonrasında eşiniz sizi bir daha asla aldatmayacaktır. 

 

Eşim beni aldatıyor mu ? Bulguları Nelerdir

 

  • İlk başlarda bakacağız nokta eşinizin size karşı davranışlarıdır. Eğer davranışlarında bir farklılık ya da sadakatsizlik hissederseniz şüphelenmek de haklısınız.

 

  • Normalde muayyen ritüellere sahipken aniden asla huyu olmayan hareketler sergiliyorsa bu da bir alamet demektir. Dikkat etmekte fayda görürsünüz

 

  • Aldatma noktasında mühim olan kısımlardan biri de eşinizin daha önceki hayatıdır. Yani burayı açacak olursak eşiniz sizi daha öncesi aldattı mı? Bu mühim bir ayrıntıdır. Çünkü bir kez aldatan tekrar aldatabilir düşüncesi sıklıkla doğru çıkmaktadır.

 

  • Ayrıca eşinizin girmiş olduğu ortamlar da önemlidir. Yani demek istediğimiz ailesinde aldatanlara veya aldatılanlara muadil gelip gelmediğidir. Eğer o şekildeki bir durumla karşılaşmış ise bu onun şuur altında duracak ve aldatmaya yatkın olacaktır.

Üst kısımda belirtiğimiz gibi bunlardan kurtulmak istiyorsanız ve eşinizin sadece size bağlı olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır sizler için. 

 

E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim