Gerçek Medyum İle Sahte Medyumu nasıl birbirinden ayırt edebiliriz?

Gerçek Medyum İle  Sahte Medyumu nasıl birbirinden ayırt edebiliriz?  Gerçek Medyum İle  Sahte Medyumu nasıl birbirinden ayırt edebiliriz?  Gerçek Medyum İle  Sahte Medyumu nasıl birbirinden ayırt edebiliriz?  Gerçek Medyum İle  Sahte Medyumu nasıl birbirinden ayırt edebiliriz?  Gerçek Medyum İle  Sahte Medyumu nasıl birbirinden ayırt edebiliriz? 

Sayıları her geçen gün artmakta olan Düzmece medyumlar insanların bu alanda olan güvenlerini yerle bir ettikleri gibi özdeş vakitte harbi medyumların insanların güvenlerini kazanmalarını da zorlaştırmaktadır. Yapılan işlemlerde insanların beklentilerini karşılamak için ellerinden geleni yapan insanlar Bilhassa kısa vakit içinde istenen işlemleri yaparak bu alana olan güvenin henüz da yükselmesini sağlamak istemektedirler. Bugüne kadar oldukça Çok kişinin medyumlar ile çalışmak için kendilerine erişmek istemeleri ve konu hakkında profili olmadığı için çoğu vakit Düzmece medyumların tuzaklarına düşmüş olmaları çok ağırbaşlı bir şekilde meseleler yaşamalarına sebep olmuştur.

Yaptıkları işlemler veya görünümleri ile medyumluk hakkında profili olmayan kişileri çok basit bir şekilde kandıra bilmekte olan Düzmece medyumlar Bilhassa Onlarca seneden bu yana Mevcut olan bu mesleğin itibarını da yok etmektedirler. Sahtekar medyum nasıl anlaşılır veya bu kişilerden nasıl korunmak gerekir gibi soruların yanıtlarını öğrenen kişiler her vakit için hem kendilerini hatta çevrelerindeki kişileri bu vaziyetten koruyabilmektedirler. İnsanların oldukça Çok ayrımlı erek için medyumlar ile çalışmak istediklerini herkes bilmektedir.

Özellikle kısa vakit içinde günlük hayatta yapamadıkları işlemleri yapmak isteyen kişiler netlikle tecrübeli bir medyum ile çalışmak istemektedirler. Bunun sebebi ise medyumların her vakit için ortaya çıkardıkları manevi enerjiler ile insanlara Muavin olabilmeleridir. İlk Defa medyumlar ile çalışacak olan kişiler netlikle sahtekar medyum nasıl anlaşılır veya bu harbi medyumlara nasıl ulaşılır gibi soruların yanıtlarını bulmaları gerekmektedir.
E-BÜLTENE KAYIT OLUN
  Bülten ve diğer iletişimleri almayı kabul ediyorum.
Tüm hakları saklıdır © 2018
Merhabalar Bu sitede bir çok büyü , AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ ve vefk hakkında bilgi alabilirsiniz.
Nefise Hoca olarak bir çok iş adamı teknik direktör milletvekili parti başkanına ve bir çok ünlüye hizmet vermekteyim